Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

mnogo su lepe reneove starke

 

juče sam iz nostalgije reaktivirala svoje, bele duboke... ceo dan su me mengelisale još po onoj vrućinčini... došlo mi je da ih skinem na sred ulice da ih zavrljačim u kontejner. 

Link to comment
25 minutes ago, maheem said:

 


Tako mi izgledaju, nikad probao.
Olckul su jbga, ne može to po udobnosti da se nosi sa novim sranjima. Adidas Samba i Superstar su mi ko kazna za stopala, ove mi malo mekše deluju. Nike Dunk đon je recimo malo bolji od pomenutih al takođe je krš za nogu.
Probaću ih jednom.

 

+milion

 

 

adi das u nekoj od buster varijanti je majka mara štos tiče udobnosti, a i ovaj ribok klasik nije loš

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

brt kums, ti nosis starke :bljaks:

starke moraju da se imaju, bele plitke

 

to ko bela košulje

Link to comment
6 minutes ago, bradilko said:

za mehkoću sa udubnost su dobri oni šolovi ulošci. valda su 15-ak eura. silikon

мене занима како одредиш да ли ти одговарају. прескупи су ми да би их после бацила. а делују доста дебело а то аутоматски смањује број 

Link to comment
26 minutes ago, Pontijak said:

Delić zbirke od 7000 rimskih cipela pronađenih u vojnom logoru Vindolanda u Velikoj Britaniji. Mislim da ovih modela nema vise u prodaji :D

 

 

33619126_386518895090966_1602021122075787264_n.jpg

има у великој галерији сану изложба о мики аласу. на почетку десно, изложена су два пара његових чизама :)

Link to comment
19 hours ago, slepa živana said:

мене занима како одредиш да ли ти одговарају. прескупи су ми да би их после бацила. а делују доста дебело а то аутоматски смањује број 

ma ne bih ni ja nego mi kupila sestra.ona to nosi i to kao čudo neko. ja ubacio u nekakve bakandže koje obujem jednom  do 2 puta godišnje. to su neke timberland em su teške ko đavo em skuha mi se noga, to je i široko i visoko i nemam problema sa tim jer još sam bio mister najlepše (dugačko a usko aristokratsko) stopalo :D, znači toni je lažni šampion :mad:

gde ja da dam 15 eura za te gluposti, znaš li ti kolko je to piva ispred prodavnice?? još popust ihajj

Link to comment

ne mogu da zaboravim kako da zaboravim :D

ja sam u svojoj četrdesetoj prokljuvila da debeli ulošci mogu da smanje obuću za pola broja, broj... valjda nisam znala ni da postoje. htela sam da kupim neke camper patike preko neta, i odem prvo u radnju da probam, 39, savršene, stignu preko neta, tesne. a pošto se one reklamiraju kao xlight, to je valjda baš materijal od koga su ulošci, meni padne na pamet da izvadim uložak, kad ono 1,5 cm debljine kod pete i jedno 5, 7 mm kod prstiju. sad ih nosim s običnim tankim ulošcima i čak su mi komotne.

 

nego za sandale... pre dve godine sam kupila marku art shoes. uglavnom me ljudi pitaju da li su grubin, liče. grubin ne mogu da nosim koliko su mi teške a kaiševi me svake godine nažuljaju prvih desetak dana. ove art su preudobne, koža najmekša, ništa ne žulja, jedino što mi farbaju tabane :lol: ne znam zašto su obojili tabanicu u narandžasto.

vidim da imaju i muške modele. ja sam platila 7 hiljada na nekom popustu, bio je juli.

 

ovakve su moje

art-i-breathe-997-sandals-art-women-blac

ovakav đon

2459033_872.jpg

Link to comment
59 minutes ago, bradilko said:

zaboravi ovo

sandale karimor. valja li to štogod? 

ima li nešto drugo za preporučiti?

samo ne grubin

ja pre x vremena uzeo neke timberland

 

best buy ever od tih letnjih šunjalica

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...