Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

2 hours ago, slepa živana said:

не знам који број носиш, ја 39, 40 и једном сам пробала спенсерице у кларксу, мушке, најмањи број који су имали, мислим 40 и биле су ми ок

 

40/41. iam nekih muskih slicnih, timbe i iz alda. imam i jedne muske pape iz klarska (budzasto, na kraju sezone), al ocu jednom zenske da kupim :D

 

2 hours ago, nisam ja said:

 

daj slike

 

i šta je to klarks?

 

klarks je engleska udobna kvaltetna i ljekovita obuca. na ove sandale sam mislila, uzivo su sve lepe. mozda da se saceka jos snizenja, ovi pravo obaraju cene s protokom vremena. u julu ce biti na 50 posto, sto da na uzbudjenju jer se kupovina cipela pretvori u lov na broj :D

 

http://www.topextrade.com/clarks/41-4/sandale-i-papuce/

 

Edited by darling
Link to comment

 

 

par puta sam obula takve sandale i bele sportske sokne i isla takva medju ljude. i, zamisli, nista se nije desilo. iz mog iskustva, moras jednom da se ohrabris i probas, posle ce ti biti svejedno. ko sto i treba da bude, to su samo carape i sandale. a da ne pominjem koliko je zabavno kad pratis reakcije ljudi koji su nekad bili ti. ja sam zastitinica gradjana koji nose sandale i bele carape. ima da napravim prajd belih carapa i sandala :D

 

 

Link to comment

:rolf:

darling, ali ove sve sandale su mnogo ruzne i za muške, a ne za lepušku poput tebe.... nemoj te, ajd možeš one što se i simoviću dopadaju, ali ove druge su sve baš gadne...

naćićemo ti nešto da budu bakandžaste, udobne, i za plažu... ali brate da imaju bar neki mali, maleni ženskast ''tvist'' :D

Link to comment
sjajne


Thanx

w0UIwGX.jpg&key=0b5ffaba4a03b03efa16700bdecd704b8237c78c0497948ead5f778019308ef9


A jesi lud za engleskom :D

Zapravo ove gore su mi zamena za reebok. Gledam jutros svoje ventilatorke i teska srca im dajem jos par meseci zivota :(
5b83118d0341cef8709c059c4dfd282d.jpg

Samo što moje nisu baš tako čiste trenutno [emoji38]ol:
Link to comment
di gazele audobne, si lud.
 


Tako mi izgledaju, nikad probao.
Olckul su jbga, ne može to po udobnosti da se nosi sa novim sranjima. Adidas Samba i Superstar su mi ko kazna za stopala, ove mi malo mekše deluju. Nike Dunk đon je recimo malo bolji od pomenutih al takođe je krš za nogu.
Probaću ih jednom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...