Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

On 11.5.2018. at 22:48, Aleksija said:

kod mene je pre u pitanju strah, ne osecam se vise sigurno na platformama, stiklama... istina, mnogo mi je (psiholoski) lakse nositi zimsku, duboku obucu sa potpeticom, cini mi se da je clanak tu zasticen.

ja posle godinu dana nemam neke znacajnije tegobe, a prosla sam slicno kao i ti - ponekad osecam utrnulost, nelagodu i bol posle nekog malo duzeg pesacenja (10-12km). medjutim, primetno je da mi je svaka desna cipela manje komotna i udobna nego ona na nepovredjenoj nozi. mozda bi mi cak odgovarala i za pola broja veca desna cipela. tako da... ne znam sta da ti kazem. ja se sad navikavam na ravno, nikad pre nisam nosila... sasvim ravne baletanke, recimo, meni je petica od bar 5 cm zaista bila minimum (pre fizicki nego estetski, ali i ovo drugo).

ono sto po svaku cenu hocu da izbegnem je da se pentram po planinam sa temeljno bandaziranom nogom i kalkulisem svaki korak kao prosle godine - najlosija varijanta je kad ti se tako nesto desi pred ocajnicki potreban odmor.

Jeste, uvuče se strah da ću opet da klecnem člankom po nekom neravnom terenu. 

Link to comment
On 12.5.2018. at 1:47, Frau Gabrijela said:

isto.
ubeđena sam da imaju nadnaravne moći, čarobnice emoji5.png.

Šta žena može kad hoće da bude lepa, pa to nijedna sila ne može. 

Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Šta žena može kad hoće da bude lepa, pa to nijedna sila ne može. 

hiljadu cvetova. neka nosi ko šta voli i ko šta može da istrpi. :lolol:

uglavnom, meni uvek nedostaju adekvatne cipele. i uvek nema da se kupi to što sam zamislila. to mi jedna od hroničnih životnih situacija. 

 

nego, šta reče matilda pre trotačkanja? 

Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Šta žena može kad hoće da bude lepa, pa to nijedna sila ne može. 

a sa godinama, svaka se opameti pa shvati da bas i nema puno ljudi, a ni sutacija koje su vredne takvog mučenja i truda ;-) no, ima srecnica kojima to nije ni mucenje ni trud i kojima stikle stoje kao salivene!

e, one jedine mogu i trebaju da ih nose!

Link to comment
17 hours ago, nezvanova said:

a sa godinama, svaka se opameti

ja sam oduvek bila pametna lenja. :sleep:

oću ja da budem lepa, al da ne žulja, da ne boli, da ne umara, da nije od sintetike. i da se lako održava. i da... ok, to je uglavnom to.

Link to comment
  • 1 month later...
16 minutes ago, darling said:

sto mi zao sto nemam musku nogu, ima toliko lepih sportskih udobnih muskih sandala u clarksu na snizenju. zenske su bzvz, al muske bombonice. 

не знам који број носиш, ја 39, 40 и једном сам пробала спенсерице у кларксу, мушке, најмањи број који су имали, мислим 40 и биле су ми ок

Link to comment
36 minutes ago, darling said:

sto mi zao sto nemam musku nogu, ima toliko lepih sportskih udobnih muskih sandala u clarksu na snizenju. zenske su bzvz, al muske bombonice. 

 

daj slike

 

i šta je to klarks?

Edited by nisam ja
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...