Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

CQ2188_m.jpg

 

Ove sam uzela da nosim na posao jer ja ne znam sta da nosim od ovoga sto ima u ponudi. Baletanke imam one crne mekane klot, ali mi se ne nose previse. Sve drugo je horor. 

Link to comment
9 hours ago, maheem said:

Super su ti te gazelice. Kupi i Paez espadrile

Imam tomsice. Oni navodno poklone jedan par siromašnoj deci kad ti kupiš jedne. One for One se zove akcija. 

Link to comment

Jugoplastika Split pokradena. Kad će da budu u modi one muške papuče od braon plastike sa  što nose pacijenti u bolnicama?

Edited by halloween
Link to comment
@maheen kako stojipaez sa velikim brojevima, na carvel sajtu ništa ne prelazi 46 :(

Kao na sajtu - nikako. Navodno im je 47 najveći broj al retko sam naletao i na 46
Link to comment

od proslog leta i povrede skocnog zgloba, polako, ali sigurno odustajem od stikli i bilo cega sto nije apsolutno udobno i bezbedno. u to ime, samo da pohvalim ove camperice, koje sam aktivirala posle odredjene pauze - em su nepoderive, em su ubedljivo najudobnija obuca koju sam ikad nosila.

 

 

 

40170_4.jpg

Link to comment
22 minutes ago, Aleksija said:

od proslog leta i povrede skocnog zgloba, polako, ali sigurno odustajem od stikli i bilo cega sto nije apsolutno udobno i bezbedno. u to ime, samo da pohvalim ove camperice, koje sam aktivirala posle odredjene pauze - em su nepoderive, em su ubedljivo najudobnija obuca koju sam ikad nosila.

 

 

 

40170_4.jpg

 

jos samo metlu da nabavis :laugh:

 

 

izvini, morala sam :) sala mala. udobna obuca je najbitnija

Link to comment

A ja ne znam kako da spojim 

 

47 minutes ago, Aleksija said:

......polako, ali sigurno odustajem od stikli  (.....)

 

i ovu sliku

 

48 minutes ago, Aleksija said:

 

 

40170_4.jpg

 

 

 

Al' dobro, ne moram ja sve da znam

:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...