Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

1 hour ago, Moća said:

Da li neko od furunaša nosi Asics? Da li im se brojevi poklapaju sa Najkom i Adidasom? Ima na sniženju na Sd pa bih da uzmem jedne.


Nosim asics, treći model za redom, meni su to ubedljivo najbolje patike trenutno, što po lepoti, što po dizajnu, udobnosti, svemu. razbijaju ljudi.


Kalup mislim da je malo manji. Njih nosim 46 druge 45 i po uglavnom, gazište mi je 29.5 pa računaj.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Da li neko od furunaša nosi Asics? Da li im se brojevi poklapaju sa Najkom i Adidasom? Ima na sniženju na Sd pa bih da uzmem jedne.

a da probaš neki njihov random model

zbog kalupa

Link to comment

Ja muku mučim sa kalupima. Realno mi je dužina gazišta 30,5cm, ali imam široke tabane.

Nosim od 45 do 48, najčešće 46. U bilo koji Nike jedva ulazim, sa košarkaškim Adidas modelima imam najmanje problema, njih uzimam 11-11,5". 

Link to comment
26 minutes ago, InvisibleLight said:

tucite me, narucila sam sad patike, neplanirano, ko pijani milioner :(

jel se zna koilko se ceka sa capsule-a isporuka?

Jel ti ostane para da se obuces¿

Link to comment
Just now, Majo said:

Jel ti ostane para da se obuces¿

 

malo, taman kolko mi treba. nisu problem patike nego tvoj bivsi nick, te registracija, te servis, benzin, sve nepotrebno, bacicu ga!

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

 

malo, taman kolko mi treba. nisu problem patike nego tvoj bivsi nick, te registracija, te servis, benzin, sve nepotrebno, bacicu ga!

Ti si mi i izbaksuzirala auto, otkad si ga kupila, moj krenuo da se kvari. Na otpadu je :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Majo said:

Ti si mi i izbaksuzirala auto, otkad si ga kupila, moj krenuo da se kvari. Na otpadu je :fantom:

 

:D

moj je super, nema mana, sem sto mi bas i ne treba

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...