Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

2 minutes ago, Valkyrie said:

Fali Kiki u kadru! :mad:

Odlične su ti patike iako nisam fan narandžaste boje. 

 

bila na poslu, mada sam je mogla voditi da dzedzi u ofisu jer sam sama..:)

ja volim crvenu, pa i narandzastu, toplo zutu, sve tople boje

Link to comment
On 14.4.2020. at 0:58, askeladden said:

Trece patike od North face koje imam. Link je za zemsku verziju . Iako deluju kabasto,nisu uopste. Lagane,jako stabilne i izdrzljiv djon. Neki modeli imaju i vibram djon koji je skoro pa nemoguce izakati osim ako bas nisi posveceni hajker po stenju i kamenju. Plus su od mesh materijala i dobro luftiraju.Ako naletis,umeju da budu dosta jeftine na popustima.

hvala. vidim ima i plitka verzija, izgleda bolje za ljeto. jos samo popust fali :).

Link to comment

Da li neko od vas koristi tzv. barefoot obucu? Ako da, moze li da uputi neke smernice, poput:
1) Koliko je tezak prelaz sa normalnog hoda na hod u njima? Razumela sam da navike moraju malo da se promene, npr. da se skrati korak, da se koraca vise ravnomerno celim stopalom a ne nabada petom..? (Od oba ja patim: dosta nabadam petom i imam dosta veliki korak za moje kratke noge)

2) Na sta treba da se obrati paznja, osim elementarnog da duzina i sirina obuce odgovara?

Merkam neke sandale od tih bosonogih, i evo vidim da su jos danas u pola cene neke koje deluju jednostavno i lepo i nisu japanke (posto iz nekog razloga dosta bosonogih sandala jesu po principu japanki, sto meni uopste ne odgovara), pa gledam da li se da upustam u tu igru, buduci da nisam do sad jos probala takvu obucu, a sad ni ne mogu, kada su sve radnje zatvorene.

Link to comment
1 hour ago, I*m with the pilots said:

Da li neko od vas koristi tzv. barefoot obucu? Ako da, moze li da uputi neke smernice, poput:
1) Koliko je tezak prelaz sa normalnog hoda na hod u njima? Razumela sam da navike moraju malo da se promene, npr. da se skrati korak, da se koraca vise ravnomerno celim stopalom a ne nabada petom..? (Od oba ja patim: dosta nabadam petom i imam dosta veliki korak za moje kratke noge)

2) Na sta treba da se obrati paznja, osim elementarnog da duzina i sirina obuce odgovara?

Merkam neke sandale od tih bosonogih, i evo vidim da su jos danas u pola cene neke koje deluju jednostavno i lepo i nisu japanke (posto iz nekog razloga dosta bosonogih sandala jesu po principu japanki, sto meni uopste ne odgovara), pa gledam da li se da upustam u tu igru, buduci da nisam do sad jos probala takvu obucu, a sad ni ne mogu, kada su sve radnje zatvorene.

Ja sam vec cuo od lokalnih surfera i manijaka za sport da je barefoot los i skup, sto je najgore moze doci do povreda stopala na dug period.

Evo ti jedan clanak, ne znam dal je moguc prevod - pokusaj sa g. translate.

Link to comment
  • 2 weeks later...
4 hours ago, djeneralche said:

Kako se kotiraju Puma patike po kvalitetu? Ako su Adidas top po recima Darling.

 

Pa i ne postoji razlika u kvalitetu kod svih tih velikih proizvodjaca sportske opreme, sve njihove patike se rade u istim fabrikama i od istih materijala, jedino im se logo razlikuje.

 

Asics je ranije mozda bio za mrvicu kvalitetniji, ali nema tu vise nikakve razlike, bilo bi lepo da makar te velike kompanije pocnu da koriste isti materijal kao Allbirds patike.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...