Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

:)))

 

bile su jesenas i s zelenim i sa zutim znakom

cak sam narucila te s zutim na black friday al sam sutra otkazala jer nisam bila sigurna za broj pa mi vratili pare na paypal

Link to comment
11 minutes ago, darling said:

zar nije da kad jednom ustanovis koji si broj kod jednog proizvodjaca obuce, da si uvek taj broj?

 

Meni kod adidasa da, najk i ne, cak imam lunar glide 5 i lunarglide6 razl.velicina

 

Problem je sto je ovo unisex model pa je bila muska skala a na njoj su br 40 24,5cm a zenski 40 oznaceni sc25cm i to me bunilo

 

Pisala ovde vec :)) https://parapsihopatologija.com/forums/topic/1677-obuća/?do=findComment&comment=4612772

 

 

Il npr sad sam se setila vans klasicne nosim 40 a slip on 39

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment

zato mene iznenadjuje taj problem, kad sam adidas grl.

 

kasmo vec kod adidasa, naletela sam na ove  bust trkacice u intersportu. na slici su onako, al uzivo su odlicne, toliko mi je zao sto mi ne trebaju. 

 

tu se vidi malo bolje kako je super boja. 

Link to comment

adidas je poludeo sa dobrim kvalitetom...totalna preporuka, imam neke, ne znam koje ali slicne su ovim tvojim...7 meseci ozbiljnih udaraca..kao nove. a dva grama nemaju. ne osecam ih i plus imaju memory foam unutra! ma ni jedna marka ne moze sa adidasom da se poredi po kvalitetu trenutno. i ko god im je dizajner, dobar je. 

 

 

 

jedino na slici ruzno pertle stavljaju

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kupi

 

a najstarije liferuj

:sleep:

 

 

:laugh:

(ne moram ni da ih se ratosiljavam, ima dovoljno mesta u starackom domu patika i za najstarije :D)

 

 

da, mustang, to je problem s adidaskama, sto im je vreme poluraspada pet godina, a onda ih nosim jos pet. ne mogu da ih unistim, a stalno izlaze nove i lepse. bustare slobodno peri u masini. 

Edited by darling
Link to comment

Kupi @d :)

sad sam malo :huh: jer mi odredjivac velicine na asosu kaze da je malo vise od pola ljudi koji nose moju velicinu ove kupulo u 6,5 uk a skoro pola njih u 6uk, izgleda su veci kalyp, moguce se zajebrm

 

inace, asos ima free shiping, za raxliku vecine, asphaltgold npr chardzuje slanje UPSom 40evra

Link to comment

zasto ne odes u neki najk i probas rodjaka, te duboke kozne tog tipa, i tako tacno odredis velicinu? verovatno isti tipovi imaju iste kalupe, ako se i razlikuju u okviru najka, tipa metkonke, ermaks, i ove tvoje kosarkasice, rodjaci dele djonove, to mi je logicno.

Edited by darling
Link to comment

Pa nisu isto, ove air force sto ih svud ima se nose taman, dunk malo manje, dzordanke iste itd

Moje air max 40 su mi knap, cak tesne kad ih obujem nakon adidas 40, u ovim 40 cu imati vrv lufta vise nego sto volim , resicu to klasicnim sportskim carapama umesto onih tanuckih

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...