Jump to content
IGNORED

Lost and found

Razzmatazz

Recommended Posts

Možda sam ja lagano autističan, a možda je i onaj pad sa bicikla kad mi je glava odskočila od asfalta ipak ostavio neke posledice, ali ipak mi stalno u oči upadaju razni paterni kao Raselu Krouvu u u filmu Bjutiful Majnd. Ja ipak preferiram verziju da je to posledica onih 8 godina u ninđucu školi senseija Tanake. Enivej, jedna od šaljivih aspekata toga je to da mi stalno u radnji upada u oči kad se neko predomisli i izvadi iz korpe/kolica nešto što ne želi. U prvi mah sam se samo nasmejao ili zavrteo glavom kad naletim na pakovanje pilećih bataka ostavljenih međ' dečijim čarapama, a onda sam počeo to da slikam. Definišimo to kao usko specijalizovani moblog.Počeo bih topić sa par snimaka, a nadam se da će mi se neko i vremenom pridružiti u naporima labilnog uma:BV3x9.jpgswpYD.jpg

hvala ti za ovo, to je jedan od najboljih elemenata kupovine, a koji su uvele velike radnje. da ne kazem da u nashe vreme nije bilo takvog ponashanja! idem da slikam :Dedip. precrkla sam da je neshto iz losta ^_^

Edited by thermal bug

Ja smem da potpisem da si ti ove artikle sam doneo na pogresne rafove i to tako slikao, samo da bi otvorio 1 ovakav topic! Nadam se samo da si ih posle vratio na njihovo pravo mesto, a ne da se osoblje supermarketa muci, ionako rade za sitne pare!

Ja sam autistični skot, ja bih se vratio 500m nazad da stavim artikal uredno na isto mesto gde sam ga i našao. I još poravnao ivice, da se ne vidi da je ikad bio pomeran.CzKDx.jpg

... ja bih se vratio 500m nazad da stavim artikal uredno na isto mesto gde sam ga i našao. I još poravnao ivice, da se ne vidi da je ikad bio pomeran.
ovo i ja radim. i uzasno se nerviram kad vidim da drugi ostave bilo gde. dodje mi da i tudje stvari vracam na mesto, jedva se uzdrzavam. ipak, ponekad izvadim gace iz svezeg voca i okacim na stalak za kese, da se lakse primete :blush:

Primecujem i ja od skora. I ne samo to, u poslednje vreme i ja uradih par puta. Dodjem do kase i kazem 'a koji ce mi ovo qrac' i odlozim negde pored. Bice da smo svi globalno sve sjebaniji.

• Create New...