Jump to content
IGNORED

Crna knjiga fudbala


teacher

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Ted

    15

  • henrik larsson

    13

  • kralj

    12

Malo su se kriminalni fudbalski neradnici uzmuvali, jer je Theo ceo slučaj prijavio Savetu Evrope. Danas u Nesportskom niz članaka o Crnoj knjizi, Pejoviću, pa čak je izašao i jedan ovakav biser:

Како Журнал сазнаје, надлежно Тужилаштво испитаће све наводе Драгише Пејовића и све оно што је изнето у медијима. miljko_radisavljevic.jpg Тужилаштво ће потом формирати предмет, а о детаљима покренутог поступка накнадно ће обавестити јавност. Тужилаштво се на овај потез одлучило после пријаве коју је ФС Србије послао у уторак, али због празника конкретне потезе моћи ће да направи најраније у понедељак.
Dakle, tužilaštvo ispituje navode Pejovića, a zbog prijave FSS? Ispašće da su sami sebe ocinkarili.
Link to comment
Malo su se kriminalni fudbalski neradnici uzmuvali, jer je Theo ceo slučaj prijavio Savetu Evrope. Danas u Nesportskom niz članaka o Crnoj knjizi, Pejoviću, pa čak je izašao i jedan ovakav biser:Dakle, tužilaštvo ispituje navode Pejovića, a zbog prijave FSS? Ispašće da su sami sebe ocinkarili.
pa ja ne kapiram, da li je Tole zaista mislio da ce svi da cute i da ga puste da ucutkuje Pejovica kako mu padne na pamet? pa nije on glupav covek jebemu... jedino da mu je bahatost presla sve granice...
Link to comment

idemo jace...- Предметни играч ће у сваком случају бити саслушан и он ће морати да пружи доказе за своје тврдње, без обзира када је та утакмица била. Све ће то морати да уради пред органима ФСС и тужилаштвом. Имам утисак да постоји одређена групица људи, којој смета што је ФСС у последњих неколико година био изопштен од скандала какви су потресали Хрватску, Бугарску, Турску, Италију… Чини ми се да они просто вапе за аномалијама у српском фудбалу :lol: .– рекао је Зоран Лаковић, генерални секретар ФСС.nnegovanovic-fssskupst-028-copy.jpg

Edited by Bright Billy
Link to comment

Jak intervju, moram da okačim ceo članak...

Не смирује се бура настала после изјаве бившег играча Чачана, Драгише Пејовића, да је утакмица између Борца и Партизана пре осам година била намештена. nnegovanovic-fssskupst-028-copy.jpg Одмах је после ових оптужби реаговао и Фудбалски савез Србије, односно Дисциплинска комисија која је на основу изјава играча у медијима покренула дисциплински поступак и поднела кривичну пријаву надлежном тужиоцу. Овакав потез ФСС се, међутим није свидео Теу ван Хегелену, генералном секретару ФИФПро, који је изјавио да је поступак ФСС нечувен и да је о свему обавестио и Европски парламент. Чини се, ипак да се на Теразијама 35 и нису много потресли због пријаве Европском парламенту, већ истичу да им је једини циљ да цео случај буде брзо решен. Драгиша Пајовић ће баш као и Бобан Дмитровић, своја сазнања о намештању утакмице осим полицији и тужилаштву, морати да исприча и члановима Дисциплинске комисије. - Предметни играч ће у сваком случају бити саслушан и он ће морати да пружи доказе за своје тврдње, без обзира када је та утакмица била. Све ће то морати да уради пред органима ФСС и тужилаштвом. Имам утисак да постоји одређена групица људи, којој смета што је ФСС у последњих неколико година био изопштен од скандала какви су потресали Хрватску, Бугарску, Турску, Италију… Чини ми се да они просто вапе за аномалијама у српском фудбалу.– рекао је Зоран Лаковић, генерални секретар ФСС.
Чини се, ипак да се на Теразијама 35 и нису много потресли због пријаве Европском парламенту, већ истичу да им је једини циљ да цео случај буде брзо решен.
:rolf: Zato su valjda tužili nesretnog Pejovića, jer žele da se reši™...
Link to comment

ja samo ne kapiram po kom osnovu Pejović ima obavezu da se pojavljuje pred organima FSS ako više ne igra u domaćim takmičenjima?ok ako ga pozovu pred sud, ali koja bre ovlašćenja ima FSS da nekog prisiljava na bilo šta?!

Link to comment
ja samo ne kapiram po kom osnovu Pejović ima obavezu da se pojavljuje pred organima FSS ako više ne igra u domaćim takmičenjima?ok ako ga pozovu pred sud, ali koja bre ovlašćenja ima FSS da nekog prisiljava na bilo šta?!
To nikome nije jasno. Mislim, oni su njega TUŽILI, a sad odjednom pored te tužbe mora i na disciplinsku, iako ne igra pod FSS-om. To je onaj nenormalni stav, koji su forsirali onomad kad su zabranjivali prenose stranih liga na svim televizijama.
Link to comment

Pročitao sam objašnjenje da je registrovan u zoni Morava za Bane Raška, zato se valjda ponovo i Poledica negde registrovao da bi imali opravdanje da i protiv njega pokrenu nešto.edit:typo

Edited by Oxymoron
Link to comment

Da, ovo je današnja vest.

Звездан Терзић после скоро четири година одсуства поново је присуствовао седници Фудбалског савеза Србије. Истина, није дошао на исту функцију са које је отишао, али је од петка нови члан Скупштине ФСС испред ОФК Београда, уместо досадашњег делегата Момчила Минића, председника клуба.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...