Jump to content
IGNORED

Crna knjiga fudbala


teacher

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Ted

    15

  • henrik larsson

    13

  • kralj

    12

:blink: Dakle iskljucili smo zlocin iz navijackih strasti. Genijalno.
Sa kim se ti grudvas? Ja se slazem da tip iz Borca govori istinu oko konkretno te utakmice koju spominje. Cak sam i nagadjao iz kog razloga bi to moglo biti.Ovo gore sam gledao svih 90 minuta i ubedjen sam da utakmica kada je Djordjevic dao gol u 92om nije namestena i to pre svega ovoga sto je Flegma napisao.
Link to comment

Nego sta, a one liner u kome je golman pozajmljeni Zvezdas, uopste nije imao ambiciju da nas ubedi da je utakmica regularna.Ali evo, izvincu ti se kao pravi lider ako mi protumacis sta si tom recenicom zeleo da postignes.

Link to comment
isto kaze igrac borca ali neki zli ljudi pokasavaju demagogijom da umanje znacaj njegovog svedocenja. mogli bi za pocetak da se izvine coveku.
sad si se i sam kvalifikovao za potencijalnog pružaoca jednog izvinjenja, nazivajući diskutanta zlim čovekom. osim ako zao čovek nije onaj koji ne veruje a priori, apsolutno i bezuslovno u svaku izjavu datu novinama. ako je umanjivanje značaja tvrdnja da to treba proveriti i dozvoliti mogućnost da se utvrdi i nešto drugačije onda dobro, čitaćemo novine i formirati svoja uverenja na tako solidnoj građi. doduše, sad vidim da u novinama piše i da je SD borca demantovao. kome verovati? novine kažu i jedno i drugo. plus, što nam je trebalo 24 časa da tačno utvrdimo o kojoj se utakmici radi.sve se svodi na lične preferencije. ja lično sam skloniji da verujem igraču nego direktoru kluba ali to ne znači ništa sa stanovišta istinitosti onoga što pričaju.
Ne razumem™. Ovom iz Borca se ne može verovati dok ne dokaže ono za šta tvrdi da je video/čuo svojim očima/ušima, a tebi treba verovati po istom osnovu?
lepo je videti kako sebe izuzimaš od primene kriterijuma koje propovedaš. samo potvrđuješ moju tezu o pisanim i nepisanim pravilima.
Link to comment
sad si se i sam kvalifikovao za potencijalnog pružaoca jednog izvinjenja, nazivajući diskutanta zlim čovekom.
Jbg, i ti predsednika Partizana non stop vređaš i nazivaš ga mutavim smradom, govnom i sličnim neprimerenim imenima. A ni ne poznaješ čoveka, a jedini poriv za tim ti je činjenica da je čovek oterao iz kluba tvog omiljenog trenera i omiljenog SD-a, pošto su ga olajavali po medijima. Bilo bi lepo da mu se izviniš. Edited by henrik larsson
Link to comment
Nego sta, a one liner u kome je golman pozajmljeni Zvezdas, uopste nije imao ambiciju da nas ubedi da je utakmica regularna.Ali evo, izvincu ti se kao pravi lider ako mi protumacis sta si tom recenicom zeleo da postignes.
Procitaj sta sam pisao gore. To da je golman pozajmljen iz Zvezde sam saznao danas tek a misljenje da utakmica nije namestena imam od kada sam istu odgledao. Ako te ne mrzi da trazis nadji postove iz tog vremena da vidis tu opstu pljuvacinu prema sudiji koji je tako "ocito" pomogao Partizanu dajuci mu 100% sansu kao sto je slobodnjak sa 30m u 92minutu. A sad posto se javio ovaj iz Borca onda izgleda da sudija vise nije kriv nego je kriv golman. I nisu to navijacke strasti vec strogo profesionalne. Da je skinuo Partizanu bodove sigurno bi ga pre vratili sa pozajmice. A i misljenja sam da obe strane tacno znaju ko, kako i kada namesta utakmice ali cute da im ovi drugi ne bi uzvratili. Pa mi zbog toga jos debilnije zvuci to da golman koji ima za cilj da se izbori za prvi tim Zvezde pusta Partizan u 93 minutu nakon sto je ceo mec bio vise nego dobar.Na stranu to sto si dobio par postova iznad i informaciju iz prve ruke.
Link to comment
Jbg, i ti predsednika Partizana non stop vređaš i nazivaš ga mutavim smradom, govnom i sličnim neprimerenim imenima. A ni ne poznaješ čoveka, a jedini poriv za tim ti je činjenica da je čovek oterao iz kluba tvog omiljenog trenera i omiljenog SD-a, pošto su ga olajavali po medijima. Bilo bi lepo da mu se izviniš.
ti si retardom, ili kraljem retarda nazvao forumaša, čoveka koji diskutuje na forumu sa nama. jel ga poznaješ? a sve i da ga poznaješ, nije u redu. obično za to ide i određena posledica, kažem obično, pošto očigledno ima i izuzetaka. a to je generalno i naš problem, svi su za vladavinu prava, demokratiju i slično osim kada se radi sopstvenom ponašanju, onda uvek ima ali...koje dopušta da pravilo bude malo "fleksibilnije"što se tiče predesednika Partizana on je javna ličnost i svojim ponašanjem oblikuje sliku o sebi i podložan je kritici. ko ga je video, ili ne daj Bože čuo, ne može da ima afirmativan stav o takvoj ličnosti niti o onome što je uradio treneru i SD-u. evo, ja ću prvi da priznam da to kako sam ga nazivao nije pristojno i izvinjavam se....ubuduće ću ga oslovljavati imenom. ok?
Link to comment
što se tiče predesednika Partizana on je javna ličnost i svojim ponašanjem oblikuje sliku o sebi i podložan je kritici. ko ga je video, ili ne daj Bože čuo, ne može da ima afirmativan stav o takvoj ličnosti niti o onome što je uradio treneru i SD-u. evo, ja ću prvi da priznam da to kako sam ga nazivao nije pristojno i izvinjavam se....ubuduće ću ga oslovljavati imenom. ok?
On je podložan kritici u vezi sa svojim poslom. To kako izgleda i priča nema veze sa onim šta radi, a rezultati stoje iza njega. Njegova je stvar koga će da postavlja i razrešava, sve dok to funkcioniše kako treba. Uostalom, već je sto puta pomenuto, taj trener i SD su ga pljuvali najstrašnije u javnosti, i to pošto im je velikodušno progledao kroz prste posle Šamroka. Da imaju imalo obraza, tada bi sami podneli ostavke. Ali nemaju.To što ti iz nekih iracionalnih razloga gotiviš njih, a njega ne, nema veze sa realnim stanjem. Kada se saberu stvari, sve je jasno. Edited by henrik larsson
Link to comment
Procitaj sta sam pisao gore. To da je golman pozajmljen iz Zvezde sam saznao danas tek a misljenje da utakmica nije namestena imam od kada sam istu odgledao. Ako te ne mrzi da trazis nadji postove iz tog vremena da vidis tu opstu pljuvacinu prema sudiji koji je tako "ocito" pomogao Partizanu dajuci mu 100% sansu kao sto je slobodnjak sa 30m u 92minutu. A sad posto se javio ovaj iz Borca onda izgleda da sudija vise nije kriv nego je kriv golman. I nisu to navijacke strasti vec strogo profesionalne. Da je skinuo Partizanu bodove sigurno bi ga pre vratili sa pozajmice. A i misljenja sam da obe strane tacno znaju ko, kako i kada namesta utakmice ali cute da im ovi drugi ne bi uzvratili. Pa mi zbog toga jos debilnije zvuci to da golman koji ima za cilj da se izbori za prvi tim Zvezde pusta Partizan u 93 minutu nakon sto je ceo mec bio vise nego dobar.Na stranu to sto si dobio par postova iznad i informaciju iz prve ruke.
Shvatas li koliko je besmislena polemika oko toga da li je bilo kakav kriminal, isplativ sa bilo kog profesionalnog aspekta? Ili plasticno na datom primeru... Da li postoji jedna afirmativna varijacija na temu namernog pustanja gola koja bi donela golmanu profesionalni prosperitet? Ili jos plasticnije... Da je pozajmljen od Partizana, da li bi profesionalna strast ostala netaknuta? Oni ga ne bi ga vratili sa pozajmice da je pustio gol? Da je od glave do pete golman Borca, da li bi mu cinjenica da je primio ovakav gol donela bolji ugovor ili veci transfer? Sve i da zanemarimo rizik da bude izvaljen i da mu profesionalna strast zavrsi u Mardelju. I daj, budi ozbiljan, nemoguce da je covek, koji mi je preporucio neke jako dobre restorane, sklon verovanju da bi tupavi Sale posle svojerucnog namestanja utakmice, brze-bolje sve to javio Flegmi.edit: Ja uopste ne polemisem sa time da li je utakmica namestena ili ne. Nemam blage, ali mi je sokantno da iskljucivo navijaci Partizana iz petnih zila nude objasnjenja da to nije tako. A ovo tvoje objasnjenje je jedno od bizarnijih. Edited by kralj
Link to comment
nego, ostalo je još samo da se izvineš čoveku i time doprineseš sopstvenom autoritetu u ovoj i ostalim diskusijama.
Za šta? Nego, nisam primetio da se on izvinuo™ pred Mekejbom, za ono što mu je ničim izazvan rekao da prestane da smara. Eto, imaš pisane dokaze za nešto, a ne reaguješ, i špekulišeš na sasvim drugoj strani. Dupli standardi, Srbija brale.
Link to comment
On je podložan kritici u vezi sa svojim poslom. To kako izgleda i priča nema veze sa onim šta radi, a rezultati stoje iza njega. Njegova je stvar koga će da postavlja i razrešava, sve dok to funkcioniše kako treba. Uostalom, već je sto puta pomenuto, taj trener i SD su ga pljuvali najstrašnije u javnosti, i to pošto im je velikodušno progledao kroz prste posle Šamroka. Da imaju imalo obraza, tada bi sami podneli ostavke. Ali nemaju.
Ali imaju obraz da pored nominalne gorbarske zrtve i vojnicke lojalnosti iscede svoje masne ugovore do poslednje pare.
Link to comment
što se tiče predesednika Partizana on je javna ličnost i svojim ponašanjem oblikuje sliku o sebi i podložan je kritici. ko ga je video, ili ne daj Bože čuo, ne može da ima afirmativan stav o takvoj ličnosti niti o onome što je uradio treneru i SD-u.
ponovo, iako to nije tema topica, sta je to predsednik partizana uradio treneru i SD-u? zar im nie obezbedio sansu da se iskupe posle najvece blamaze u novijoj istoriji kluba, a oni ga potom olajavali po medijima, bez povoda? da nisu poceli bez razloga da se proseravaju, zar ne bi stanje u partizanu i dalje bilo idilicno na suncanih™ +10, a genijalni trener i sd i dalje u ljubavi sa predsednikom?  Edited by Psihodelija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...