Jump to content
teacher

PPP MLB Fantasy 2012

Recommended Posts

freakns

nemoj tako. osvojio je i Ros trecu nagradu za najbolji kostim na godisnjoj zabavi srpskih transvestita u dijaspori!

freakns

mandingo je naguzen :fantom: business as usual

mandingo

Kakav si ti shupak...

freakns
Kakav si ti shupak...
stani bre, tvoj supak je bio u upotrebi u ovom kolu? i aj opusteno, nisam hteo jako cool.gif

Teixeira

jebi se freache, mogao si bar da nameshtash tim, ovako mi pobeda nije toliko slatka :D

Ros
jebi se freache, mogao si bar da nameshtash tim, ovako mi pobeda nije toliko slatka :D
ja sam mu ogadio fantasy prosle nedelje, pa nema volje. ;)

freakns

moje izvinjenje svima :(jednostavno, trenutno radim na dva uzasno velika projekta, sto mi kombinovano sa "svakodnevnim poslicima" ostavlja ne bas previse vremena(nije da nemam vremena, vec je samo smanjeno slobodno vreme)... kombinovano sa katastrofom Cubsa ove sezone, jednostavno je baseball, a samim tim i fantasy, pao u drugi plan tako da od kada sam odro mandinga vise ni ne namestam roster...takodje, molba. ukoliko se od sada prijavim za bilo koji fantasy sem NFL-a, nedajte mi unutra :D

Teixeira
(nije da nemam vremena, vec je samo smanjeno slobodno vreme)...
nije da sam neko ko treba da pricha o slobodnom vremenu poshto za drugo vreme ni ne znam, ali ovo me podseca na jednog choveka kojeg obojica poznajemo :D

freakns
nije da sam neko ko treba da pricha o slobodnom vremenu poshto za drugo vreme ni ne znam, ali ovo me podseca na jednog choveka kojeg obojica poznajemo :D
nisam napisao da nemam slobodnog vremena :Pi nije jedan, nego dvojica, i obojicu poznajemo :lol:

Ros
mandingo je naguzen :fantom: business as usual
mandingo, druze i prijatelju...it's not personal, it's business.ako ti je za utehu, ipak si osvojio po neku kategoriju. a ne kao nas drug ivan :)

teacher
mandingo, druze i prijatelju...it's not personal, it's business.ako ti je za utehu, ipak si osvojio po neku kategoriju. a ne kao nas drug ivan :)
Nemoj tako, on osvaja lige koje se igraju u ozbiljan novac... :D

mandingo

Jbg. Zasluzeno.

Ros

:)

• Create New...