Jump to content
teacher

PPP MLB Fantasy 2012

Recommended Posts

freakns

Ros je gej

Ros
Ros je gej
nisam jos.ako bude 12 onda mozda :)

freakns

javi se Ivane, javi se Ivane...

Teixeira

a druge dve lige 10-2 i 8-3-1 ove nedelje, dok si ti izvukao 9-2 na kraju... jebi ga, voleo bih da se meni gospoda reyes i pujols jave i objasne neke stvari, pa da vidimo dalje :D

Miljenko

Neverovatno kako ovi moji ne mogu nista da udare. <_< A-Rod jedina svetla tacka. :)

Miljenko

Verlander opet bez pobede. :isuse: Kod kuce, protiv Royalsa, ovako kilav run support. <_<

freakns

Braun moze da mi se napusi kurca... opet igrac sa tri homera u danu igra protiv mene u fantasyju :isuse:zato Shark :Hail:

Edited by freakns

freakns

maxim je govno... covek je zavrsio sa 27 homera. alo jbt, 27 HR!!! 72RBI, 340 avg, 1201OPS. za avg sam poprilicno siguran da nije rekord, ali 27, 72 i 1201 prosto moraju biti! na kraju jos skloni Weavera pred nocni mec i spase si ERA :( da pevam s a7-4 porazom...

teacher
maxim je govno... covek je zavrsio sa 27 homera. alo jbt, 27 HR!!! 72RBI, 340 avg, 1201OPS. za avg sam poprilicno siguran da nije rekord, ali 27, 72 i 1201 prosto moraju biti! na kraju jos skloni Weavera pred nocni mec i spase si ERA :( da pevam s a7-4 porazom...
neverovatno je da imaš 7-4...

freakns

i krece jedna najvaznija nedelje fantasy sezone... Retired Pirates vs Red Sox Cocksuckers :jerry:

Miljenko

:P :lol:

mandingo
i krece jedna najvaznija nedelje fantasy sezone... Retired Pirates vs Red Sox Cocksuckers :jerry:
Posto ti tim lici kao da ga je sklopio pijani pingvin, koji je pritom corav, nemoj da padas u nesvest kad ga izduvas. Edited by mandingo

freakns

u fantasy sve dve stvari su sigurne. Ivan nikada nece uzeti titulu, i ti ces ga obavezno poduvati protiv mene. ne znam cemu se nadas

Ros

wow. ponovo veliki derbi:dunav stari banovci - omladinac novi banovci

teacher
wow. ponovo veliki derbi:dunav stari banovci - omladinac novi banovci
Mislim da su i dunav i omladinac bar nešto osvojili u životu, tako da ne vređaj...

• Create New...