Jump to content
teacher

PPP MLB Fantasy 2012

Recommended Posts

teacher

Poslate su pozivnice. O mogućem menjanju pravila kasnije. Pobeđujem.

Teixeira

moguce da cu zazaliti zbog ovoga u sluchaju da se ne secam dobro, ali ajde da ne menjamo pravila :D

Ros

sta od promena pravila stoji na meniju?promene su uvek dobre.

mandingo

In. Osvajam.

Teixeira

teacheru, hocesh da zovem ovog druga shto radi bejzbol na areni da igra? vec je igrao ovaj ppp nfl u prethodne dve sezone.

teacher
teacheru, hocesh da zovem ovog druga shto radi bejzbol na areni da igra? vec je igrao ovaj ppp nfl u prethodne dve sezone.
Pa čekam da se freak i shimoda smiluju. Pozivnice su im 2x poslate.

Teixeira
Pa čekam da se freak i shimoda smiluju. Pozivnice su im 2x poslate.
dobro, freak je zauzet objahsnjavanjem kako zna vishe o kosharci od vlade jovanovica. a zar shimoda nije batalio na pola proshle sezone? mislim da bi trebalo da ga promenimo u tom sluchaju...

Ros

koji ce ti moj freak?svejedno je pusiona :D

teacher
dobro, freak je zauzet objahsnjavanjem kako zna vishe o kosharci od vlade jovanovica. a zar shimoda nije batalio na pola proshle sezone? mislim da bi trebalo da ga promenimo u tom sluchaju...
Ok, onda. Šaljem na pm.

tonyk

ako je neko voljan da proba points ligu (default trenutno) neka uleće bez pitanjaLeague ID#: 20812Password: endzone

freakns

a ti teacheru ne znas da sam ja corav i ne vidim pola stvari, pa mi nemos poslati PM u kojem mi kazes da pomerim debelu guzicu u ligu? :Dbtw naravno da osvajam, ne nadajte se bilo cemu ove sezone

Teixeira

mozda si mogao da stavish draft za ponedeljak uveche, tj. da biramo pre ove dve tekme u japanu.

Teixeira

ili ne mora :D

Teixeira

poshto ochigledno pricham sam sa sobom ovde, da podsetim sebe da je danas draft...

teacher

Nažalost nema šanse da budem online.

• Create New...