Jump to content

Superbowl XLVI

teacher

Recommended Posts

Roger Sanchez
jel imamo mi nekog talentovanog igraca koji je iz srbije dosao do nekog solidnog koledza?
To pitaš zato jer si vidio da mi imamo svojega, jelda, jelda? :wicked:re: bikini-Pats -> Maria Menounos
  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

35

• Goranz

27

• Frank Pembleton

27

• Teixeira

19

Кристофер Лумумбо
To pitaš zato jer si vidio da mi imamo svojega, jelda, jelda? :wicked:re: bikini-Pats -> Maria Menounos
imate samo pod uslovom da je on u nfl otisao iz zagreb thudera. ne teraj me da vadim milana lucica iz kofera.
Tom Brady, after living a full life, died. When he got to heaven, God was showing him around. They came to a modest little house with a faded Patriots flag in the window. "This house is yours for eternity Tom, said God.”This is very special; not everyone gets a house up here." Tom felt special, indeed, and walked up to his house. On his way up the porch, he noticed another house just around the corner. It was a huge 3-story mansion with Blue and White sidewalks and drive ways, a 50 foot tall flagpole with an enormous Giants flag waving in the heavenly breezes, a swimming pool in shape of a Giants helmet, a Giants logo in every window, and an Eli Manning jersey on the front door.Tom looked at God and said "God, I'm not trying to be ungrateful, but I have a question. I was an all-pro QB, I won 3 Super Bowls, and I even went to the Hall of Fame."God said "So what's your point Tom?""Well, why does Eli Manning get a better house than me?"God chuckled, and said "Tom, that's not Eli’s house…it's mine."
Jean-Luc Picard

@ Mark Rothkolaugh.gif. Sjajan je štos, ali nekako sam sklon poverovati da je smišljen od strane Giants hejtera da bi se potenciralo ta famozna sreća koja ih po njihovim rečima prati...

Tako nesto je mnogo mnogo tesko, ali nije nemoguce. College timovi regrutuju srednjoskolce, znaci da bi taj neko morao da ode tamo u srednju skolu, i da tamo bude jedan od najboljih u svom timu. Jedino da se taj upise na college i onda dodje na probu i tu uspe da se nametne™ treneru, ali tada ne dobija nikakvu stipendiju. I takvi "walk on" igraci uglavnom igraju na pozicijama tipa P, K ili samo u special teams.
Trenutno postoji samo jedan pravi (i to prvi) Evropljanin u NFL-u - Nemac Sebastian Vollmer. Ako je bio jos jedan, onda sam propustio.Naravno i on je dosao sa koledza, ali je poceo da trenira AF u Evropi. Nije nemoguce da u buducnosti bude vise takvih, jer kao sto stara izreka kaze "you can't teach size". Dakle kao i u NBA-u, prvo grmalji, a tek posle eventualno skill players. Mada naravno mnogo teze, jer AF nije razvijen kao kosarka u ostatku sveta.

Ah pa dobro onda. Evo jednog pravog Srbina za kojota: http://sacramento.cbslocal.com/2012/01/11/alex-smith-has-turned-boos-into-cheers-as-49ers-qb/Bio je doduse jedan Hrvat pre dosta godina u Jetsima, desni tackle Marko nesto se zvao. Practice squad materijal, nije nista uradio. On verovatno zato nije interesantan, mada nije voleo Srbe. Herman Edwards ga je jednom pitao jel voli da gleda Kingse zbog Divca i Pedje, a ovaj ga napusio qrcem.

Кристофер Лумумбо
Ah pa dobro onda. Evo jednog pravog Srbina za kojota: http://sacramento.cbslocal.com/2012/01/11/alex-smith-has-turned-boos-into-cheers-as-49ers-qb/Bio je doduse jedan Hrvat pre dosta godina u Jetsima, desni tackle Marko nesto se zvao. Practice squad materijal, nije nista uradio. On verovatno zato nije interesantan, mada nije voleo Srbe. Herman Edwards ga je jednom pitao jel voli da gleda Kingse zbog Divca i Pedje, a ovaj ga napusio qrcem.
dobro, takvi su nasi u rasejanju. :D mene je zanimalo ovo sto je teacher zadnje postovao. nekako mi se cini da se af u srbiji veoma brzo rasirio. zar nije neki lik iz sampionske ekipe nyg sada trener u srbiji? neverovatno. Edited by kojot
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...