Jump to content

Superbowl XLVI

teacher

Recommended Posts

i savrsen pas isto tako...jebesga, ne podnosim Elija, ali za razliku od proslog SB gde su ga saigraci cupali i tokom sezone i u play offu, ove godine im je doneo SB

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

35

• Goranz

27

• Frank Pembleton

27

• Teixeira

19

Za razliku od tog pasa evo detaljne (u sitna crevca) analize zasto je za Welkerov neuspeh kriv Brady:http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2012/02/dont_blame_welk.html

Welker might have said that’s a catch he’s made a thousand times. And maybe he has in practice or in previous seasons.But during 2011, Welker did not have to make a leaping back-shoulder catch with the ball way above his head.Not even close.I know, because I watched all 195 of Welker’s targets, from the season opener at Miami, until the fateful incompletion in Super Bowl XLVI....In closing, it would be foolish to paint Welker as some sort of goat. Brady could have zipped the pass in toward the safety and over Welker’s inside shoulder in stride and connected on perhaps a touchdown. Instead, Brady lollipopped the throw to the backshoulder while his receiver was in a sprint and made the pass unnecessarily difficult. Brady should have thrown to Welker’s strength – something he had done all season up until that point.
Edited by buffalo bill
Boza_zvani_Pub

moze li neko od vas koji redovno pratite da mi kaze zboh cega je igrac nju jorka u njihovom poslednjem napadu napravio td i tako dao patriotsima sansu da imaju poslednji napad i mogucnost da preokrenu (a moglo je da se desi da uhvate poslednji pas na kraju)?

moze li neko od vas koji redovno pratite da mi kaze zboh cega je igrac nju jorka u njihovom poslednjem napadu napravio td i tako dao patriotsima sansu da imaju poslednji napad i mogucnost da preokrenu (a moglo je da se desi da uhvate poslednji pas na kraju)?
zaelteo se i nije mogao da se zaustavi. stvarno, mislim da je bilo dosta o toj prokletoj utakmici...
Boza_zvani_Pub
zaelteo se i nije mogao da se zaustavi. stvarno, mislim da je bilo dosta o toj prokletoj utakmici...
onda ok, mada se meni njije cinilo da nije mogao da se zaustavi.uzgred, posto mi se bas nesto prisvidjalo da gledam AF ako moze savet koje su najkvalitetnije utakmice u poslednjih nekoliko godina, pa da to pogledam.
Jean-Luc Picard

Jesi li gledao San Francisko vs. New Orleans iz ovogodišnjeg PO...Inače, i ja sam prilično svež fan fudbala pa bi i meni ovaj info dosta značio... blush.gif

Za razliku od tog pasa evo detaljne (u sitna crevca) analize zasto je za Welkerov neuspeh kriv Brady:http://www.boston.co...blame_welk.html
Pas nije bio idealan ali je Welker uhvatio loptu sa obe ruke i ona mu se jednostavno izmigoljila. Verovatno bi za NE mnogo bolje bilo da je loptu dobio Hernandez koji je trcao rutu levo i bio u prilici da osvoji barem 7-8 jardi.

pas je bio uzasan. jeste da je Welker imao sansu da uhvati loptu, ali obzirom na polozaj na terenu, blown coverage, pas je bio katastrofa.

Bio je katastrofa pre svega zato sto je Welker jos bio u trku kada je lopta dolazila; u okretanju da uspori i uhvati loptu se spinovao suvise brzo i ruke su mu nekako pobegle od nje.Oko pozicije - Welker je bio relativno otvoren, imao je vremena da uhvati i stabilizuje posed ali bez neke sanse za YAC.

Oko pozicije - Welker je bio relativno otvoren, imao je vremena da uhvati i stabilizuje posed ali bez neke sanse za YAC.
kakav YAC, pa sam tim prvim downom bi spustili vreme do 2:00 i onda bi bili na prvi down do kraja.
kakav YAC, pa sam tim prvim downom bi spustili vreme do 2:00 i onda bi bili na prvi down do kraja.
Ma komentarisao sam ovo oko Hernandeza i sanse za njegovih 7-8 YAC. Mislio sam upravo to da YAC nisu ni bile bitne vec samo kompletiranje pasa.

Jos malo SB statsa:Brady je kompletirao 25 od 31 pasa a zatim 2 od poslednjih 10.Manning je kompletirao 25 od 34, a na kraju 5 od 6.Giantsi su 3-0 u gostima u playoff-u ove sezone. Svo ostali timovi su 0-9. :o Manning je 7-0 u gostima u playoffu ukupno, sa 12-2 TD-INT odnosom. :Hail: U SB-u je igralo 11 nedraftovanih igraca naspram 10 draftovanih u 1. rundi. Better be lucky than good...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...