Jump to content

Superbowl XLVI

teacher

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

35

• Goranz

27

• Frank Pembleton

27

• Teixeira

19

Glede Weatherforda, ne bih rekao da je imao neki spektakularan ucinak. Ako se ne varam, Giantsi su svaki napad bez poentiranja zavrsavali negde izmedju centra i 35 Patsa, tako da bi bilo sramota da nije ubacivao u 5-10 jardi Patsa.

Glede Weatherforda, ne bih rekao da je imao neki spektakularan ucinak. Ako se ne varam, Giantsi su svaki napad bez poentiranja zavrsavali negde izmedju centra i 35 Patsa, tako da bi bilo sramota da nije ubacivao u 5-10 jardi Patsa.
Mnogo je teško to uraditi. Realno, najteže je ubaciti te pantove od 35yd u 5yd.

Steta, bilo bi zanimljivo slusati kako na kraju prenosa peva "Zasto cutite, zasto cutite, vi p**** njujorske"... Welker nas je uskratio za pravo zadovoljstvo.

Edited by Goranz

Realno, jedan od losijih SB koje sam gledao zadnjih godina, bar po kvalitetu. Sa napadima i odbranama koje imaju oba tima, ocekivao sam veci broj poena. Giants su ovo dobili kroz time and field position management, plain and simple. Smanjiti vreme koje Brady provodi na terenu i ne dati mu da krene sa dobrih pozicija, to je bio kljuc uspeha, i to su i ostvarili. Kraj je bio nekako antiklimaktican, cak se ni navijaci Giants sa kojima sam gledao utakmicu nisu toliko radovali, mada mislim da im se smrzlo govno kod onog zadnjeg Hail Mary pass sto je Brady bacio. Sa druge strane izraz na facama Patriots navijaca je bio neprocenjiv kad je Manningham uhvatio ono - "Not again!" :lol: Tyree 2.0. Tu je vecina njih izgubila svaku nadu.

"dzajantsi su do titule doshli najpre zahvaljujuci odbrani, ali mora se pomenuti i znachajna uloga ilaja meninga" - krivokapic u denvnikuevo ima sutra u 17:30 na areni 1 repriza, pa umirite u sreci. (ima i sad na 4)

Edited by Teixeira
Realno, jedan od losijih SB koje sam gledao zadnjih godina, bar po kvalitetu. Sa napadima i odbranama koje imaju oba tima, ocekivao sam veci broj poena. Giants su ovo dobili kroz time and field position management, plain and simple. Smanjiti vreme koje Brady provodi na terenu i ne dati mu da krene sa dobrih pozicija, to je bio kljuc uspeha, i to su i ostvarili. Kraj je bio nekako antiklimaktican, cak se ni navijaci Giants sa kojima sam gledao utakmicu nisu toliko radovali, mada mislim da im se smrzlo govno kod onog zadnjeg Hail Mary pass sto je Brady bacio. Sa druge strane izraz na facama Patriots navijaca je bio neprocenjiv kad je Manningham uhvatio ono - "Not again!" :lol: Tyree 2.0. Tu je vecina njih izgubila svaku nadu.
Niko nije smanjio Brady-jevo vreme na terenu kao sam Brady, ili BB-ov playcalling.Vodis 17-12 ili 17-15 u 4/4, i ti na pritisak pass rusha na 1st and 10 bacas pasove od 20+ yardi? I mislis da te 'oce kao nekad? Pa hvala bogu da ce biti 3 & out.
odgledah upravo halftime show... e, a nekada sam mislio da gore od Fergie koja peva Sweet Child of Mine ne moze... happy times :(
Cekaj, taj performans™ je bio prosle godine u Dallasu, jel tako? :lol: Verovali ili ne, ja sam sinoc, prvi put od ne znam kada, propustio ceo halftime show, od pocetka do kraja. Izasao s nekoliko ljudi u dvoriste kuce da se naduvamo, kad sam se vratio ono vec pocelo drugo poluvreme cool.gif
Niko nije smanjio Brady-jevo vreme na terenu kao sam Brady, ili BB-ov playcalling.Vodis 17-12 ili 17-15 u 4/4, i ti na pritisak pass rusha na 1st and 10 bacas pasove od 20+ yardi? I mislis da te 'oce kao nekad? Pa hvala bogu da ce biti 3 & out.
NE uopste nije diktirao tempo na utakmici, sto je i nemoguce uraditi kada imas znatno losiju odbranu. Patsi su imali nekarakteristicna ispustanja lopte u vecini drajvova, sto ih je na kraju i kostalo uprkos znatno manjem posedu lopte i broju prilika da poentiraju... Giantsi su imali odlican pass rush i njihovi CB su miljama bolji od kolega iz drugog tabora i normalno je da su Patsi pokusavali dugim loptama i bacanjima svakom eligible receiveru. Realno Manning nije imao gotovo nikakvih problema da kontrolise igru i drajvove su obicno usporavali false start i holding prekrsaji ili kada bi igrali par puta za redom trcanje. Edited by Goranz

ma da bre, cuj black eyed peas stavili da nastupaju na SB... i to nakon sto su u nizu isli Stonesi, Prince(best halftime show ever :Hail: ), Tom Petty, Boss i The Who oni stave ove idiote... OK, Fergie ima bulju da se 2 nedelje ne skidam sa nje i radim joj stvari koje su u pojedinim evropskim drzavama zabranjene, ali postoji jedan dan godisnje i nekih 4 sata u tom danu kada i nas muskarce boli glava i to je za vreme SB... tako da joj ni bulja nije pomogla za potpuni debakl nastupa u celosti, sa uzvicnikom na nju i Slasha. unistili pesmu skroz...

NE uopste nije diktirao tempo na utakmici, sto je i nemoguce uraditi kada imas znatno losiju odbranu. Patsi su imali nekarakteristicna ispustanja lopte u vecini drajvova, sto ih je na kraju i kostalo uprkos znatno manjem posedu lopte i broju prilika da poentiraju... Giantsi su imali odlican pass rush i njihovi CB su miljama bolji od kolega iz drugog tabora i normalno je da su Patsi pokusavali dugim loptama i bacanjima svakom eligible receiveru. Realno Manning nije imao gotovo nikakvih problema da kontrolise igru i drajvove su obicno usporavali false start i holding prekrsaji ili kada bi igrali par puta za redom trcanje.
Tim pre sto ti je odbrana krs napad je morao koristiti trcanje malo vise, i pojesti malo vise vremena.No, dobro, sto bi rekao Denis Green, "they are who we thought they were", "a one-dimensional team".Gisele objasnila ko je kriv Edited by buffalo bill

Tuzan je ovo svet kad mi je Patriotsa zao i kad nemam koga da mrzim. Giantsi su samo nesimpaticni, ali kad vidim blentavu Iliniju facu, kako covek da ga prezire. Jednostavno nema stofa. Cak i Aaron Rodgers deluje kao pristojan covek, a Breesu da ne pricamo.Prebacujem se na NBA.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...