Jump to content

Superbowl XLVI

teacher

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

35

• Goranz

27

• Frank Pembleton

27

• Teixeira

19

sem one kradje kada je dosudjen safety, korektna pobeda.i svaka chast weatherfordu, kako je vec neko rekao, ali se fenomenalno uklopio u kenjanje ekipe. jebote, da su imali josh 10 famblova, ne bi nijedan izgubili.

sem one kradje kada je dosudjen safety, korektna pobeda.i svaka chast weatherfordu, kako je vec neko rekao, ali se fenomenalno uklopio u kenjanje ekipe. jebote, da su imali josh 10 famblova, ne bi nijedan izgubili.
No, no. Nije lepo ovo što si rekao. Prvo, sejfti je bio. Čak i Brejdiju se sudi kad se baci lopta ovako očigledno nikome. Drugo, "kenjanje" prihvatam samo ako se pod tim podrazumeva težak rad na treningu koji se prenosi na teren. Weatherford je ove sezone radio kao ludak i bio naš najbolji igrač posle Elija u plejofu.

znam da je ovo rekao samo glupi joe theisman, ali otkud su sudije znale da nije trebalo neko da ima rutu kroz sredinu :) daj mi barem neshto na shta mogu da se zalim :(

znam da je ovo rekao samo glupi joe theisman, ali otkud su sudije znale da nije trebalo neko da ima rutu kroz sredinu :) daj mi barem neshto na shta mogu da se zalim :(
:isuse: TheismanNe gleda se ruta (sad bi sudije trebale da imaju nacrtanu akciju za svaki plej), već da li je u blizini bilo igrača ili da li je lopta prebačena preko nekog igrača, što kad se pogleda snimak, nije slučaj. Primetićeš da je sudija prvo pogledao u backfield judgea i kad mu je ovaj rekao, onda je bacio zastavicu. Pa jedina sumnjiva odluka je zapravo nedosuđeni DPI na Manninghamu, ali to je bio nastavak sudijskog kriterijuma i sudijska ekipa je bila savršena koliko se to može u njihovom poslu.
da se neko drugi zali, pa jos i da razumem...:lolol:

Vidim pocelo opste izdrkavanje sirom US neta nad BB & Cheatriots-ima, tipa 0-2 posle Spygate, nista pobeda kad sudije ne pomazu, nema Vinatierija, evo ti sad Tuck rule i sl.BB je ipak dokazao da je classles jerk kada gubi.Manningham o Iliji: "Cooler than the other side of the pillow!" :D http://www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/09000d5d826af474/Biggest-play-of-Super-Bowl-XLVI?module=HP11_cp

Edited by buffalo bill
Ivan place na sudjenje?! pa ovaj SB je prevazisao moja ocekivanja definitivno :lol:MVP je lazni, naravno...
Da si ga cuo u prenosu kako se bori da ostane neutralan pa kaze da mu je to bila samo sumnjiva odluka :lol:
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...