Jump to content

Superbowl XLVI

teacher

Recommended Posts

• Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• teacher

35

• Teixeira

19

• Frank Pembleton

27

• Goranz

27

INT je totalno unistio NE, odbrana tek sto je izasla sa terena a morali su ponovo da se umaraju, nije mi jasno zasto su pozvali tu akciju.
Nisu zvali tu akciju, vec je Brady improvizovao posto je nekako spasao zivu glavu. Dobar je bio pokusaj, ali je potez Blackburna bio carski. Uostalom, nije to bio kljucni play. To je mogao da bude Bradshawov fumble odmah posle.Welker je izgubio utakmicu Patsima, a onaj holding Boothea u prvom poluvremenu je izbio kontrolu iz ruku Giantsa.Eli je MVP, a Manninghamu :Hail: za the hvatanje. Nestavrno.Na kraju, uvek mi je milo kad Belichik ispusi nakon 'genijalnog' poteza.edit- Da, Weatherford je co-MVP. Koliko puta ih je nabio unutar 10 jardi? Edited by J.R. Cash
Nisu zvali tu akciju, vec je Brady improvizovao posto je nekako spasao zivu glavu. Dobar je bio pokusaj, ali je potez Blackburna bio carski. Uostalom, nije to bio kljucni play. To je mogao da bude Bradshawov fumble odmah posle.Welker je izgubio utakmicu Patsima, a onaj holding Boothea u prvom poluvremenu je izbio kontrolu iz ruku Giantsa.Eli je MVP, a Manninghamu :Hail: za the hvatanje. Nestavrno.Na kraju, uvek mi je milo kad Belichik ispusi nakon 'genijalnog' poteza.edit- Da, Weatherford je co-MVP. Koliko puta ih je nabio unutar 10 jardi?
Bravo za ovo. Čovek je bukvalno diktirao situaciju na terenu. 4x u 10yd i jednom se lopta izmigoljila i otišla u endzonu.

Delovalo je da su hteli da iznenade Giantse (nestandardno) dugim pasom, posto su receiveri krenuli da pice napred. Glede BBa, sigurno vec sad smislja da otera Arringtona i Spikesa i ubere jos koja dva neuhranjena defanzivca... uopste je fantasticno kako je NE stigao do SBa, obzirom na to da je u gomili utakmica njihov napad na terenu provodio znatno manje vremena nego odbrana.

BB ima sto zivota, ali mislim da je OVO maksimum sada sto moze da postigne sa tim njegovim "trikovima" mora da napravi solidan, stabilan tim.Vec sledece sezone DEF koordinatori ce se prilagoditi Gronk&Co nece iznenadjivati nikoga vise.Tom Brejdi je dobijao utakmice i pre nego sto izadje na teren zbog straha drugih ekipa, to je sada proslost, mora se naci drugi put...

Jednostavno im treba jos jedan kvalitetan WR i normalni CB. Sve sve ali da ti Edelman igra CB je smejurija. McCourty i Moore su fizicki limitirani igraci koji nemaju sta da traze protiv bilo kog jaceg WRa, Molden je prespor, White ne kapira igru. Chung i Brown kao safety... moze ponekad da prodje ali ne na ovom nivou. Po statistici je NY imao 15 minuta vise posed, jer je svaki drive zavrsavao u teritoriji NE, pa bi usledio punt unutar 5 jardi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...