Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

Потпуна је неправда да овако битна серија буде скрајњута и да падне на другу страну. Елем док сам био на одмору у Катанги поштено сам уживао (оно као guilty pleasure) у овом сочињенију финансираном не парама претплатника РТС-а већ пореских обвезника. Подсетих се неких лепших епизода из мојих војничких дана. Снимано је у згради у којој сам провео четрес дана обуке, на стрелишту где сам макар на кратко дужио снајпер,у амбуланти где сам лежао први од три грипа које су ме те године дохватили, заклетву смо полагали на истом хелиодрому. Изненадило ме да су прешкири и пижаме исти и ономад пре двадесет година. :wub:
peškiri i pižame su iste kao i pre 40 godina. :fantom: skoro mi zapadne za oko neki vojnički film, tamo s početka 70tih (igra valjda Bogdan Diklić i još neka ekipa - fore s mladim i starim vojnicima) i umalo se nisam udavio od smeha kad sam video da ujutru idu na umivanje i nose oko vrata one nijansirane zelene peškire. :Dja sam imao ćebe 2002. koje je bilo proizvedeno 1961. :D
Link to comment
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

peškiri i pižame su iste kao i pre 40 godina. :fantom: skoro mi zapadne za oko neki vojnički film, tamo s početka 70tih (igra valjda Bogdan Diklić i još neka ekipa - fore s mladim i starim vojnicima) i umalo se nisam udavio od smeha kad sam video da ujutru idu na umivanje i nose oko vrata one nijansirane zelene peškire. :Dja sam imao ćebe 2002. koje je bilo proizvedeno 1961. :D
ih ćebe...ja sam 2002 jeo paštetu ili beše mesni narezak iz 1973.
Link to comment
  • 3 weeks later...
ih ćebe...ja sam 2002 jeo paštetu ili beše mesni narezak iz 1973.
Ништа слађе него СДО суботом.Иначе серија оде у тотални офсај, постаде теленовела. :(
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...