Jump to content
IGNORED

Vojna akademija


Howard Moon

Recommended Posts

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/303067/Uskoro-pocinje-emitovanje-serije-Vojna-akademija
Serija od šesnaest epizoda, rađena po scenariju Gordana Mihića, realizovana je uz pomoć i podršku Ministarstva odbrane, Vojne akademije i svih njenih pripadnika, a u produkciji NIRE PRO za RTS. Kako saznajemo, već se uveliko razmišlja i o drugom ciklusu pomenute serije.
Na osnovu cega, gledanosti ili Suletove procene?Mihic scenarista :isuse: Pa ovo ce biti gore od kosarkasa. A na rts pompezno najavljuju srpske Mornaricke advokate. :lol: U seriji ucestvuje 146 glumaca i 2000 vojnika. Po broju likova, pre bi rekao da se scenarija latio Zilahi.Hm, da je bar...
Link to comment
  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    21

  • Frank Pembleton

    11

  • steins

    10

  • gone fishing

    6

Mislim da je Lazanski jednom prilikom pricao da je US Army zbog nedostatka kadrova i zainteresovanih za vojsku uopste,inicirala da se snimi Top Gun, Rambo i slicna ostvarenja.Meni se nesto ne da da poverujem da u ovako ekstremno nezaposlenoj Srbiji fali ljudi koji bi dobijali platu makar kao vojnici. E sad ako cilj ove serije nije bila motivacija klinaca da obuku uniformu,onda zaista ne znam kakva su to isparenja udisali ljudi koji su ovo napravili i sta su uopste hteli da urade..da naprave novu limunadu zbog koje ce ljudi imati dodatni argument u korist neplacanja pretplate ?Naravno..ne sumnjam da ce i ovo dobiti etiketu "Rekordne gledanosti".

Link to comment
Naravno..ne sumnjam da ce i ovo dobiti etiketu "Rekordne gledanosti".
Iznenadio bih se da već ne snimaju trejlere za reprizu, jer je serija Rekordno Gledana.
Hoće li praviti posle seriju gde inženjeri ecuju štampane ploče, da se pridigne malo broj studenata na Mašincu
:lol:Sledeća serija će se baviti vrednim, poštenim ljudima koji plaćaju pretplatu.
Link to comment

Nije problem sto se snima serija o vojsci, toga uvek ima u svakoj zemlji (u redu nemojte me sad odma spopadati sa pricom "mi nismo svaka zemlja" ).Uostalom Zecevic je sasvim ok reziser nije neko ko ce da zasere u jasno postavljenom zanru.Takve serije omogucavaju citavim grupama ljudi iz filmskog zanata da nabiju kilometrazu i zarade nesto novca da posle mogu da snimaju i nesto za "svoju dusu".Video sam nesto materijala, i nije to lose, rutina...

Link to comment
Čudi me da nisu posao dali Siniši Kovačeviću. Imam utisak da svaki put kada se pusti Najbolji na televiziji upisna kvota opadne za dvadesetak procenata.
Utisak te vara ;)
Link to comment
A šta je problem sa Mihićem?Znaš li šta je on potpisao do sada od scenarija?
ustvari od 90te naovamo ama baš ništa vredno pomena. sa druge strane Zečević mi spada u grupu inovativnih režisera tako da sam baš iznenadjen da je pristao da radi ovo.
Link to comment
ustvari od 90te naovamo ama baš ništa vredno pomena. sa druge strane Zečević mi spada u grupu inovativnih režisera tako da sam baš iznenadjen da je pristao da radi ovo.
+ 1 za mihu.A Zeka, hm, pa kad je Gorcin radio Brenin koncert...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...