Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
8 hours ago, Skyhighatrist said:

304334.jpg

 

'Fala Makso :)

Pa onda čekiraj i njihovo novije izdanje:

https://the-expansions.bandcamp.com/album/mosaic



 

5 minutes ago, maheem said:

Danas se desilo još jedno izuzetno putovanje kolima po kiši uz muziku u trajanju od 4 i po sata. Današnji skor je 3 Novo, a dobro albuma koje ću kasnije premestiti tamo:

Maisha - There Is A Place

a0118885203_10.jpg

Sjajan spitirual jazz straight from uk. Nisam proverio ko je učestvovao u ovom projektu ali super svirka bubnjeva, harfe, saxa i posebno gitare na Osiris kompoziciji. Omot dočarava o kakvoj se svirci radi.
 


Florian Pellissier Quintet - Bijou Vayou Caillou
a2523917410_10.jpg

 

Još jedan dobar album Floriana i bande mu za dragi mi Heavenly Sweetness. Mislim da na ovom albumu ima dosta gostovanja, tako mi se čini po zvuku. Moderno, a opet klasično. Raznovrsne kompozicije, na svakoj odlični bubnjevi. Poslednja stvar na albumu je obrada Jazz Carnival, to im bogumi nije trebalo, mogli su da je sviraju na nastupima a da je izostave na albumu kad već nije neka izvedba za pamćenje.
 

 

i za Lanću gostovanje Anthony Josepha:
 

 

 

Moods - Zoom Out

cover.ki

Electronic Soul. Razne atmosfere, različit tempo al uglavnom sve numere krasi dobra produkcija bitova i tonova. Album pred kraj malo slabi ali je svakako solidan. Jedan od favorita je Better To Ya, jednostavna lirika i kompozicija, simple samba ritam, još jednostavniji ali jako lepo osmišljen refren, distorzirana baslinija, negde na sredini uleću prelepi synth padovi (2:46, zapravo drugi synth) ali čini mi se da se nekako loše poklapaju sa baslinijom i da je tu mogao bolji posao uraditi. Kao i sa aranžmanom, sledeći synth je takođe lep i mislim da je malo drugačijim aranžmanom mogao napraviti bolji posao. Definitivno je na 3.minutu trebao malo odmoriti vokal i svirati klavijaturama. Dosta o tome :D Naravno ovo slušati na dobrom ozvučenju, nikako laptop :D

https://soundcloud.com/moodsprod/better-for-ya-feat-sacha-vee?in=moodsprod/sets/zoom-out

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...