Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

Omar Sosa & Paolo Fresu featuring Jaques Morelenbaum: Alma (Ota; 10 jan 2012)20785.jpgIskren da budem album sam poslušao samo zbog njegovog imena :lol:Not my cup of tea ali je jako prijao ovog snežnog jutra :)Prepodnevna opuštajuća muzika (možda može da prođe i popodne na poslu)...

Link to comment

Jake Smith aka White Buffalo ima novi album - Once Upon A Time In The West. Realno, rastura. Ko voli americana zvuk, ovo ce mu biti medju omiljenim albumima ove godine. Well, barem ce meni biti. Tek februar, a vec dva vrhunska albuma [ovaj i Micah Schnabelov I'm Dead, Serious]http://www.youtube.com/watch?v=Pg_C3eXMr9Uhttp://www.youtube.com/watch?v=zh0dEEs3qrM

Link to comment
109921.jpgnovi album shearwater. u aprilu sviraju u ljubljani. vidim da imaju prostora u rasporedu, pa ocekujem da ce svirati i u zagrebu. u beogradu ih sigurno nece biti. ovde osima bada, koji juri drugacije bendove, niko ni ne dovodi novu muziku.edit> sad videh da su u medjuvremenu rupu u rasporedu popunili becom i drezdenom. znaci, morace se do ljubljane. Edited by ikar
Link to comment
novi album shearwater. u aprilu sviraju u ljubljani. vidim da imaju prostora u rasporedu, pa ocekujem da ce svirati i u zagrebu. u beogradu ih sigurno nece biti. ovde osima bada, koji juri drugacije bendove, niko ni ne dovodi novu muziku.
preslusavao sam prethodnih dana, ipak je dobar i ako mi se odmah nije svideo, malo su ocvrsnuli i obogatili zvuk. uskoro novi the shins, la la la ...
Link to comment
preslusavao sam prethodnih dana, ipak je dobar i ako mi se odmah nije svideo, malo su ocvrsnuli i obogatili zvuk.
a to se sad tako kaze :D ?¿ idi bre, Takeshi. album je blago receno, tjorak.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...