Jump to content
IGNORED

Novo, a dobro!


Gonzo

Recommended Posts

Najsmešniji su mi bili par postova koji su eksplicitno rekli "ovo ima novo, mada nije dobro". :lol: Kao da je to što je nešto novo vrednost samo po sebi.
ciljaš na mene?u prvom postu na ovoj temi sam napisao da imam stav da ne mora da bude "dobro". razlog za to je živost topika - bolje da se kače novi albumi koji ste preslušali iako nisu dobri nego da topik stoji prazan.ako tebi ne odgovara što iz nekog razloga okačim nešto što po meni nije dobro ti to lepo preskroluj.u svakom slučaju bolje te albume i preslušaj jer će ti se pre svideti od onih koje sam ocenio boljom ocenom.
Link to comment
ako tebi ne odgovara što iz nekog razloga okačim nešto što po meni nije dobro ti to lepo preskroluj.
A dobro, nije problem to (Osim Lancie i bada, ovde uglavnom sve i preskrolujem.) Ne bi ni tebi bio ništa veći problem da otvoriš topik "Novo, a nije dobro!"(Videti iznad ovog posta u kakav raspad ide topik kad nema 1 luče mikrokozma, kada važi princip "anything goes".)
Link to comment
koji filmda, slusljiv vise puta al zivotarenje. ok.
"put na mesec", od pre 100 godina.sad' su ga ofarbali, i stavili da ima muziku. vokal na "seven stars" je cica iz beach house.novo a dobro:drugi album mlade austrijanke, koja je sebi nadenula ime soap&skin.malo pj harvey, malo cocorosie... plus povremeno elektronika, a sve zajedno prilicno mracno.41%2BdHmPhNIL._SL500_AA300_.jpg Edited by Takeshi
Link to comment

za sad, najbolje parce muzike u 2012oj dolazi od (she's back, mothafuckas!) natalie (rose) lebrecht koja se potpisuje i kao greenpot bluepot. rodjak devendra je ovog puta u pravu, intergalakticki chinatown je u pitanju! navode se jos i diamanda, jarboe, exene cervenka pa cak i siouxsie sa orijentalnim spajsom i dovoljno ritualizma i misticizma da pocnete da se tripujete srcuci kompot od licija dok se polako pretvarate u crvenu liniju kojoj se cas suzava, cas prosiruje polje svesti. u prilozenom tekstu mozete procitati i kako lamonte young ima caroban glas, ko god jos nije imao priliku da ga cuje kako peva. hejters gona hejt, ko ih jebe, njujorski hipsteri, wat else to expect :D negde na minus 20 zavija neki usamljeni vuk izopsten iz copora, natalie might just have the cure !+1 za sejlorku :D Edited by palfoot
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...