Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

Slajs-reli .Probajte ovo brzo da kazete, da vidite koliko je tesko.Zanimljivo je ponekad gledati kada igra pusher protiv pushera. Ono sto je glavno, moraju se podeliti uloge, ko ce da bude dominantan a ko pokoran, i svaka uloga ima sebi svojstven uzitak, nista nije prejudicirano, a uloge nisu fiksirane, nego ih protivnici mogu uvek razmeniti, a ponekad mogu da probaju da igraju ove uloge u isto vreme. Ne mora uopste biti dosadno ako se uzivite u mec.

Edited by anantaram
Link to comment
Slajs-reli ™.Probajte ovo brzo da kazete, da vidite koliko je tesko.Zanimljivo je ponekad gledati kada igra pusher protiv pushera. Ono sto je glavno, moraju se podeliti uloge, ko ce da bude dominantan a ko pokoran, i svaka uloga ima sebi svojstven uzitak, nista nije prejudicirano, a uloge nisu fiksirane, nego ih protivnici mogu uvek razmeniti, a ponekad mogu da probaju da igraju ove uloge u isto vreme. Ne mora uopste biti dosadno ako se uzivite u mec.
Ne znam da li pričaš generalno ili si mislio konkretno na tekući meč, ali ako je ovo drugo debelo grešiš. Dolgopolov je sve samo ne pušer. Izuzetno zanimljiv igrač. Malo ko u današnjem tenisu ume promeniti ritam u poenu kao što to on radi. Tomika neću da komentarišem. Izuzetno je visoko plasiran u strašnoj konkurenciji meni antipatičnih tenisera što dovoljno govori samo za sebe..
Link to comment
Ne znam da li pričaš generalno ili si mislio konkretno na tekući meč, ali ako je ovo drugo debelo grešiš. Dolgopolov je sve samo ne pušer. Izuzetno zanimljiv igrač. Malo ko u današnjem tenisu ume promeniti ritam u poenu kao što to on radi. Tomika neću da komentarišem. Izuzetno je visoko plasiran u strašnoj konkurenciji meni antipatičnih tenisera što dovoljno govori samo za sebe..
Cini mi se da i Tomic sve vise tezi Dolgovom stilu. Umrtvljuje igru da bi dobio sansu da krene u ofanzivu.Vrlo pametan i smiren igrac, i taman za toliko odvratniji. Edited by anantaram
Link to comment

Nicolas Mahut treba da bude NIKOLA MAI (U se u ovom slučaju izgovara i piše kao I, poput prezimena Hugo - IGO) . Cîrstea je zapravo KRSTEA (kao što je i grad TRGOVIŠTE, a ne Tirgovište).Tako piše u pravilima transkripcije za srpski jezik.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...