Jump to content
IGNORED

Australian Open PbP


Garnirung

Recommended Posts

Lu, Fala, Kukuškin..nastavite niz. A nekad je njegov kvalitet bio upravo da ne gubi od ovakvih protivnika.
pa to je zato sto je nekada u drugim kolima GS gubio od kvalitetnih igraca jer nije bio nosilac... sada mu pajaci dolaze u prva dva kola, ali dzabe kada se sasere
Link to comment
  • Replies 664
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    113

  • anantaram

    98

  • bergasa19

    41

  • tsva

    27

Mozda bi trebao da se prizeni..kao Janko. Onda ce mozda svi insekti koji mu tumaraju po glavi sazvati skupstinu i dogovoriti se da treba da rade u interesu gazde. Ovo tvrdi moja keva, zena koja prati tenis jos pre pojave Djokovica.

Link to comment
ma njega je psihički urnisao onaj meča sa marejem u kom je servirao za meč, ako se ne varam
tačno....od tada ne može da se sastavi. Druga stvar koja njega 'ebe je što je od agresivnog igrača koji poene završava u par udaraca naprasno zaključio da mu pušeraj mnogo više odgovara. Otkad je počeo da push tada je krenuo i puš...
Link to comment
Ovo tvrdi moja keva, zena koja prati tenis jos pre pojave Djokovica.
Tvoja keva u stvari tvrdi da samo žena može muškarca dovesti u red. Nema to mnogo veze sa tenisom...biggrin.gif
Link to comment
Tvoja keva u stvari tvrdi da samo žena može muškarca dovesti u red. Nema to mnogo veze sa tenisom...biggrin.gif
Da,ko zna sta zeli da mi poruci time :huh: Ali na Janka je izgleda delovalo pozitivno. Zna i Viktor da barata reketom ali koze kod njega nikako da budu na broju. Mozda kad prestane da juri starlete i bude igrac za top 10 od njega.
Link to comment
Tvoja keva u stvari tvrdi da samo žena može muškarca dovesti u red. Nema to mnogo veze sa tenisom...biggrin.gif
:lol: :lol: :lol:
Da,ko zna sta zeli da mi poruci time :huh:
pa da nadjes sebi muza, sta drugo!btw, jeste sigurni da je Viktor servirao za mec? to ono na Wimbledonu? znam da je imao 2-0, i raspalog Murraya, ali se ne secam da je servirao za mec... mada mozda jeste, mozak mi ko surutka u zadnje vreme
Link to comment
Na RG je imao 5-3 i servis u petom set...zilion posto
eto vidis... ja jos pomesao turnire :lol: o boze dragi o cemu li ja mislim...a Hewitt reternira ko u mladosti! uzivanje mi je gledati ga danas, koliko god da ga nisam podnosio ranije...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...