Jump to content
IGNORED

Sa lica mesta


anantaram

Recommended Posts

dakle, fajv faken aurs! kako igraju 5h svaka im cast, ja se umorila gledajuci ih. mec koji je bio mix svega - i dosadan da te uspava i totalni emotional roller coaster. atmosfera odlicna, publika zaista nije bila izrazito na strani jednog ili drugog, uglavnom navija za onog ko se tog trenutka vadi iz nekakvog bunara. doduse, mislim da su pred kraj ljudi navijali za bilo sta sto je nagovestavalo skori kraj, tipa "jeeee zavrsio se gem! nema veze ko ga je uzeo!" :D. salim se, ali bilo je stvarno korektno. jebene bube su bile grozne u nekoliko poslednjih gemova. mada i nije tako lose, sluzi kao distraction - kad na tebe slece ogromna crna bubasvaba nekako ti manje bitno sta u tom trenutku radi Djokovic ili Mari.Divac je izazvao zbunj 'strane' publike nakon meca, u holu lavera, gde se gomila srba gurala da se slika s njim a zbunjeni australijanci pitali okolo je l' to neko poznat :Dinace mi je highlight veceri guranje na izlaz tik iza Divca - ustanovila sam da sam mu jedva do lopatica a vazim za visoke lol

Link to comment
dakle, fajv faken aurs! kako igraju 5h svaka im cast, ja se umorila gledajuci ih. mec koji je bio mix svega - i dosadan da te uspava i totalni emotional roller coaster. atmosfera odlicna, publika zaista nije bila izrazito na strani jednog ili drugog, uglavnom navija za onog ko se tog trenutka vadi iz nekakvog bunara. doduse, mislim da su pred kraj ljudi navijali za bilo sta sto je nagovestavalo skori kraj, tipa "jeeee zavrsio se gem! nema veze ko ga je uzeo!" :D. salim se, ali bilo je stvarno korektno. jebene bube su bile grozne u nekoliko poslednjih gemova. mada i nije tako lose, sluzi kao distraction - kad na tebe slece ogromna crna bubasvaba nekako ti manje bitno sta u tom trenutku radi Djokovic ili Mari.Divac je izazvao zbunj 'strane' publike nakon meca, u holu lavera, gde se gomila srba gurala da se slika s njim a zbunjeni australijanci pitali okolo je l' to neko poznat :Dinace mi je highlight veceri guranje na izlaz tik iza Divca - ustanovila sam da sam mu jedva do lopatica a vazim za visoke lol
:Hail: Dobra fotka. Ovo je sam pocetak meca, koliko vidim po satu. Imas li ugao da uhvatis i nebo sa zgradama kao ovde? Nemoj bube da mi diras. Jedna od njih se Mareju zabila u obraz vec u prvom gemu, i zapecatila mu sudbinu vec tad (iako se mozda to nije moglo zakljuciti po mecu :fantom: ). Publika jeste bila korektna na kraju. Ucinilo mi se su bili vise za Mareja, ali to je verovatno zato sto ih je vise i potpaljivao tokom meca, a Nole je bio mutav sve do petog seta.Meh, Divac. :fantom: Mogla si i da ga slikas u Areni. Za njega ti ionako ne treba zoom. Edited by anantaram
Link to comment
:Hail: Dobra fotka. Ovo je sam pocetak meca, koliko vidim po satu. Imas li ugao da uhvatis i nebo sa zgradama kao ovde?
ova tvoja slika je hvatana negde sa krova. kad sedis negde na polovini ovogo gornjeg dela tribina sve sto vidis je vrh ove najvise zgrade (Eureka Tower).
Link to comment

izvinjavam se, bila je bas suluda nedelja (a ja nikkao da nadoknadim spavanje jos od finala lol). inace prekjuce letim iz Australije za Novi Zeland i maltene svako ko mi je pregledao pasos pitao je l' sam tennis fan :Devo slika

ceremonija pre finala, 100 godina AO i Laver s peharompost-919-13283083364746.jpgpost-919-13283083498161.jpgmec; Rafa stoji toliko daleko od osnovne linije da ce ono hot dupe da mu ispadne iz kadrapost-919-13283084275871.jpgpost-919-13283084546284.jpgpost-919-13283084793033.jpgpost-919-13283085118679.jpgpost-919-13283085360935.jpgpost-919-13283085661527.jpgnakon meca; inace je Djokovic ostao dugo nakon meca i potpisivao autograe. rezdavao je sve od opreme iz torbe, na kraju je skinuo i jaknu i dao nekom u publicipost-919-13283086767069.jpgpost-919-13283087131995.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...