Jump to content
IGNORED

Sa lica mesta


anantaram

Recommended Posts

ne znam da li se ljudi secaju onih slika Djokovica sa meca protiv Rodika, AO 2009, kad je predao zbog vrucine, ali moram da kazem da ga sad potpuno razumem.

post-919-1326922499632.jpg

Prvog dana, ponedeljak popodne, zaputim se u Melbourne Park (da napomenem da je meni ovo prvo leto u AUS), pesice, posto je jedno 15min od posla. Dakle, pricamo o 5:30pm - 6pm. Temperatura je bila negde oko 35C. Kad sam stigla u kompleks trk pravo da kupim vodu i powerade, posto sam bila u fazonu "jbt, srusicu se!" ali kao, nema veze, samo da sedne, bice sve OK. Hocu da se uglavim na Margaret court da sacekam Jelenu, pa jos uvek nemajuci pojma sta radim, odem da sednem na suncanu stranu, posto je bilo mnogo vise slobodnih mesta. i sednem, ja tako dirketno pod 6pm sunce... jeeez, kako mi je tek onda bilo lose. gledam ljude oko mene, svi deluju manje vise OK, mislim se "blama zivog, ako mi pozli pa moraju da zovu one dam e iznose itd.". na prvoj pauzi istrcim napolje i provedem ostatak veceri u senci. i da, opet, ovo je 6pm, a ne 12 ili1, kad je sunce jos jace. hocu da kazem, ko lose podnosi vrucinu, biti direktno pod ovim suncem je nemoguce. svaka im cast kako igraju po 3h.nema slika od prvog dana, bila preokupirana prezivljavanjem.

Link to comment

Drugi dan - Anu ste pretpostavljam videli, ali evo nekih slika. Inace - jezivo je mrsava uzivo, cini mi se da je mrsavija od Jelene, listovi i ruke su joj kao prutici, jedino na butinama sto ima izgradjene misice.post-919-13269239007838.jpg

Link to comment

Ja samo da se ubacim izmedju fotki :) Bilo je očigledno kad su igrali Verdasko i Tomić da je pakleno. Još u prvom setu su hvatali onu malu ladovinu što ide od ivice terena, pa negde do pola puta do baselina-a, izmedju skoro svakog malo dužeg poena.

Link to comment

Teren 18, poznatiji kao 'parking' :DKad sam videla da Ana nece bas da zavitlava odlucim da odem do mitskog terena 18. bio je kraj treceg seta izmedju Viktora i Ferera. Bez zezanja, morala sam da pitam kako se stize do tamo :lol: (doduse moja sposobnost orijentisanja je ocajna, pa mozda i nije do terena 18 lol). taj teren je tik uz ogradu parka dok su odmah izvan shine, pa vozovi pice pored svakih 5min. svo srba i spanaca sto je bodrilo svoje tokom dana se sad skupilo na tom terencicu - nema sanse da sednes. teren socijalisticki, nista one fensi stolice-suncobrani, nego obicne stolice i stocic (vidi sliku):

 

niska svetla i bube od kojih ne moze da se zivi. Ferero je pizdeo zbog njih samo tako. ja sam pobegla kad su one bubasvabe pocele da slecu na mene.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...