Jump to content
IGNORED

NAJGORI film Davida Finchera?


3opge

  

116 members have voted

  1. 1. NAJGORI film je:

    • 2011 The Girl with the Dragon Tattoo
      10
    • 2010 The Social Network
      23
    • 2008 The Curious Case of Benjamin Button
      38
    • 2002 Panic Room
      16
    • 1999 Fight Club
      2
    • 1997 The Game
      4
    • 1995 Se7en
      2
    • 1992 Alien³
      10
    • 2007 Zodiac
      6
    • 2014 Gone Girl
      2


Recommended Posts

@zelayapa da, film o fejsu u zivotu ljudi, npr. Ne o fejsu kao velikom cudovistu iz dimenzije xnije nuzno lose, ali se secam reakcije kada sam prvi put videla da taj film postoji, nesto u stilu ma u redu je. Da se nije Fincher setio, to bi bio neko drugi jer je to prica koja ne moze da ne uspe u gledanosti.
Meni je tu najviše simpa što se vidi šta je čovek sve u stanju da napravi samo zato što ga je odbila devojka.
Link to comment
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • kobni zelaya

    8

  • Lancia

    8

  • kim_philby

    7

Pa da - to je pravi Social Network, u tome i jeste štos - stvaralačka mreža sveta koja se održava energijom mililijardi odbačenih duša. A sad, kako je plasiran film, to je već stvar marketinga, tu nema nekih pravila, cilj je samo prodati film.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

e jos kad bih ja mogla da se setim ko je ono svojevremeno bio jedan od retkih (pravo)zastupnika bendzamina na forumu, cini mi se ulis. nekako je ovo neravnopravno, ostao samo lancia.ja volim kad se fincher onako malo pravi kao da se odmakao i posmatra sa strane - zato su mi dobri i zodiac i social network.

Link to comment

ne znam cemu toliki hejt prema benzdaminu...prica je skroz dobra, kao rodi se star covek i onda postaje sve mladji i mladji...ne znam sta je ko ocekivao od ovog filma ali sto se tice fincrovih filmova kod mene je na drugom mestu...mozda mi neko nece verovati ali do skoro sam mislio da je krkobabic u tom nekom fazonu...onda sam shvatio da ima sina

Link to comment
e jos kad bih ja mogla da se setim ko je ono svojevremeno bio jedan od retkih (pravo)zastupnika bendzamina na forumu, cini mi se ulis. nekako je ovo neravnopravno, ostao samo lancia.ja volim kad se fincher onako malo pravi kao da se odmakao i posmatra sa strane - zato su mi dobri i zodiac i social network.
meni se ne svidja social network jer je dosadan, a sto se tice fejsa otkad sam aktivirao timeline sve manje ga koristim jer mi je nekako nepregledno ali sta ces ziv se covek na sve navikne
Link to comment
zato su mi dobri i zodiac
ja sam glasao za zodiac, ali sam u fazonu da mu je to možda i najbolja režija. ima savršen ritam, ali problem je što se završava u slepoj ulici. na kraju ispred tebe ostane samo zid. i zato -1 za zodiac. Edited by MocaVukotic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...