Jump to content
IGNORED

NAJGORI film Davida Finchera?


3opge

  

116 members have voted

  1. 1. NAJGORI film je:

    • 2011 The Girl with the Dragon Tattoo
      10
    • 2010 The Social Network
      23
    • 2008 The Curious Case of Benjamin Button
      38
    • 2002 Panic Room
      16
    • 1999 Fight Club
      2
    • 1997 The Game
      4
    • 1995 Se7en
      2
    • 1992 Alien³
      10
    • 2007 Zodiac
      6
    • 2014 Gone Girl
      2


Recommended Posts

Za panic room,a unapred mrzim ovaj najnoviji tatoo, da mogu da glasam za dva filma onda bih dodala i taj. Benjamina nisam ni gledala, netvork mi je onako, seven i fight club su mi ok, treći Alijen, jel to onaj kada je ona ćelava?

Link to comment
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • kobni zelaya

    8

  • Lancia

    8

  • kim_philby

    7

omaska, ispravicu
Ma i ja ga mrsim...Gledam ovaj spisak i nisam pametan. Mislim, realno ovaj poslednji ne bi trebalo da se računa jer spada u kužnu odurnu vrstu filmova namenjenih gledaocima koje mrzi da čitaju titlove. (mogli su da nahuju original, što je takođe odvratno, ali manje).Fajtklab me je mnogo nervirao jer su se svi ložili, a meni je bio bezveze, ali realno nije najgori. Mislim, ne znam koji mi je najgori, a nisam sve ni gledao, a Aliena 3 se ne sećam.Najbolji su mi ili Seven ili Social Network, a koji mi je najgori, stvarno ne znam.
Link to comment

ne, social network nije film o fejsu, to je film o jednom americkom studentu kome se dogodilo to da se jako obogatio za kratko vreme.Da je Fincher napravio film o fejsu (samom fejsu, sta ga cini i odrzava, kako se razvija, gde ide, kakav mu je uticaj, itsl. i sve to stavio na 1 mikro plan) mislm da bi imao sanse da nesto i uradi. Ovako je samo zeleo da masi demistifikuje poreklo jednog ne tako zanemarljivog elementa globalne svakodnevnice i zaradi kintu ispricavsi pricu koja je toliko sveprisutna, a nova, i ne moze da ljude ne zanima.

Link to comment
zaradi kintu ispricavsi pricu koja je toliko sveprisutna, a nova, i ne moze da ljude ne zanima.
Što je loše zbog? Film o fejsu bi bio golema glupost, samo filmovi o ljudima imaju smisla.
Link to comment
bendzamin.a koji bi bio najsrednjiji fincherov film?
pa meni tatu i panik rum. totalno dzaberski filmovi.@dunja: not really. to ti je film o drustvenim mrezama poput geteovog izbora prema slicnosti. Edited by kim_philby
Link to comment

@zelayapa da, film o fejsu u zivotu ljudi, npr. Ne o fejsu kao velikom cudovistu iz dimenzije xnije nuzno lose, ali se secam reakcije kada sam prvi put videla da taj film postoji, nesto u stilu ma u redu je. Da se nije Fincher setio, to bi bio neko drugi jer je to prica koja ne moze da ne uspe u gledanosti.@kimif you say so. ako te ne mrzi da elaboriras, rada sam nauciti nesto novo (mislim, I dalje ne vidim tu vezu) :)

Edited by Quince
Link to comment

'objektivno' fincerov najgori film je onaj koji su mu iskasapili producenti i koga se na neki nacin i odrekao a to je alien3. ne zato sto je to negledljiv film vec zato sto se prosto vidi da je mogao da bude bolji film pre intervencija.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...