Jump to content
IGNORED

NAJGORI film Davida Finchera?


3opge

  

116 members have voted

  1. 1. NAJGORI film je:

    • 2011 The Girl with the Dragon Tattoo
      10
    • 2010 The Social Network
      23
    • 2008 The Curious Case of Benjamin Button
      38
    • 2002 Panic Room
      16
    • 1999 Fight Club
      2
    • 1997 The Game
      4
    • 1995 Se7en
      2
    • 1992 Alien³
      10
    • 2007 Zodiac
      6
    • 2014 Gone Girl
      2


Recommended Posts

Ja sam glasao za The Game, automacki, iako mi je Bendjamin ustvari daleko gori. Al mladost, zaletio se i sad nema nazad...Zodiac mi je najbolji njegov. Doduse, nisam gledao ni ovaj o fejsbuku, ni ovaj sa tetovazama ni Alien. Social Network cu vjerovatno i pogledati u nekom trenutku, ova druga dva me i ne zanimaju.

Link to comment
  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • kobni zelaya

    8

  • Lancia

    8

  • kim_philby

    7

bendzamin, naravno. milenijum bi mogla da upropasti samo gljiva sa learning disabilitijem, pa ne moze da bude najgori iako nisam gledao.
tebi se svideo drajv, to ti je nesto nalik gljivicama -_- fincer uopste nema loseg filma. (ajd' nisam gledao ovaj zadnji). a zodiac je bombona.
Link to comment

Seven i Fight Club remek dela, Zodiac i Mreža baš-baš odlični filmovi, Bendzamin i The game mogu da prodju, skroz ok za odgledati, Alien i Panic room ispod Fincherovog standarda...Devojku očigledno nisam gledao, ali jedva čekam i ako me obično užasava prevodjenje filmova kojima apsolutno ništa ne fali ni u originalu. Ali tolika je moja ljubav prema Fincheru... -_-

Link to comment

Гласах за Фејсбукtm, био ми је потпуно бесмислен. Додуше Драгон Татуtm нисам још погледао, просто се бојим да ће ми покварити сјајну књигу.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Gledo samo Bendzamina, Fajtklab i Zodijak. Bendzamin naravno.Mislim da mi Fincer kao reditelj nije ni u top 50

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Benjamin i Zodiac me uspavali, stoga su za mene najlošiji jer me nisu održali budnim.Panic room je malo ispod proseka ali prolazi, isto kao i alien 3-directors cut.Tattooed girl još nisam odgledao ali planiram, pošto original ne mogu.

Link to comment

Phljeh.... mrtva trka između Dragon Tattoo i Benjamin Button-a..... međutim, flip of the coin je odlučio da je ipak Benjamin Button veće njesra.... svi ostali su mi ok. Ali to je samo moje mišljenje...

Link to comment
ide veceras oko 11 na rts1..
U isto vreme bio i na RTS-u i na HRT-u!Ja sam pročitao knjigu koja mi nije ništa posebno i ne znam da li da gledam filmove. Možda originalni, ali Finčera definitivno neću.Zanimljivo da nisam gledao ni Zodiak jer sam prethodno odgledao film iz 2005. Kad se pojavila Finčerova verzija rekao sam "wtf? why?" i rešio da ne gledam.Ja glasao za devojku iako nisam gledao jer znam šta se dešava i da bi mi film bio sranje. Bez toga bih glasao za Fejsbuk jer je to dosadan film bez radnje. Ne razumem zašto se ljudi oduševljavaju njime.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...