Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

Lepa Žena.Koja je nagrada? :D
Više moralna satisfakcija. Neka bude priznanje za najboljeg pratioca teniskih foruma, ja ovo nema šanse da bih mogao da prepoznam. Pošto vidim da anantaram zna, onda može i da otkrije.
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: :lol: :lol: ti si neki VJov rodjak kanda? :D
Ovo je uvrede koju samo krv može da sapere...dry.gif. Zar ne vidiš da sam ko na iglama u iščekivanju da Toša demantuje Perkinsa...
Link to comment
Samo da podsetim...Ko voli da istipuje svoju dobitnu kombinaciju za Australian Open 2012.Kažite mi poznavaoci... Jel onaj Bernard Tomić dovoljno stasao da rokne Verdasca u prvom kolu... Ja ga prvo tipovao, a onda uklonio iz kombinacija...Tja... Mislim da mu je vreme i da je dovoljno stasao da bude relevantan kod kuće...
Realno je. Od nosilaca, Verdasko je jedan od favorita da ispadne od nenosioca. Ima još par mogućih, ja ću da stavim na Kubota, a možda i na Karlovića ili Kolšrajbera.
Link to comment

Ja bih preskočio taj meč. :) Verdasko jeste u slobodnom padu, ali nije džabe bio top 10... na AO je već bio jednom polufinalista i ako se seti da ume da igra tenis, neće Tomić osvojiti 6 gemova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...