Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

ma kakva bre hot mama,vazda je ona izgledala k'o provincijalna domaćica, man'te se bre ćorava posla sa tim traganjem.jedine hot cure na turu su (a slažu se i muški iz moje kuće :P )peneta, donekle šarapova i golovin, ali tati se povukla davno, i jako mi je žao zbog toga.kad neko uz anu sveže pridev ''hot'' mogu samo da se prekrstim

Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Al ste vi krenuli ofanzivno, pa nije izbor za mis. Kim je uvek fino izgledala otpozadi, tj. tako sam ja definisao hot -_- . Ne ko vi, nitpickeri

ma gde bre. samo slatke face i ništa više ... ;) 2012 Australian Open Preview: Editors' Picksneki mučenioi su zagrdili načisto. metnuli jj i anu među tamne konje :o
Ovaj MekDrogan je na nekim lepkovima, a ovom Žabaru je Ana hotAl bih se složio sa prvospomenutim da Kvitova neće uzeti Slam Edited by Garnirung
Link to comment

A Buxom Dani? :wub:

meni ne fali. ne znam šta u anketi rade i jj,ana i zvonarjeva, kod muškaraca ferer.
Da pokretac topika i moderator foruma imaju za koga da glasaju. Ako je tolika frka zbog izostanka Vike, neka je doda Ros. Ja vise ne mogu da editujem pooll. <_< Edited by anantaram
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...