Jump to content
IGNORED

Australian Open 2012


anantaram

Pobednik?  

58 members have voted

  1. 1. ATP

  2. 2. WTA



Recommended Posts

Aleksandra Krunic dobila mec drugog kola kvalifikacija koji je trajao preko dva sata. program sutra pocinje u 12:30 a ona je treca, valjda ce stici da se odmori.
i prvi meč joj je bio nešto dugačak, čini mi se. mrka kapa kapa za nju sutra protiv lepčenkove koja je 11-a nositeljka, ali bitnije je to što je u dosadašnja dva meča izgubila 4 gema ukupno <_<
Link to comment
  • Replies 403
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • anantaram

    77

  • freakns

    44

  • dùda

    43

  • Garnirung

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fali Azarenka u ženskom glasanju.
meni ne fali. ne znam šta u anketi rade i jj,ana i zvonarjeva, kod muškaraca ferer.edit:i da, zaboravih najvažniju - karolinu :isuse: Edited by duda
Link to comment

Sad gledam na njihovom zvaničnom sajtu, po glasanju posetilaca sajta na pitanje ko će pobediti u muškoj konkurenciji ubedljivo vodi Rođer sa 8246 glasova, drugi je Novak sa skoro duplo manje glasova, tj. 4229.

Link to comment

Široke narodne mase. Tip ljubitelja sporta koji još uvek veruje da je trenutno Majkl Džordan najbolji košarkaš, Maradona najbolji fudbaler a Karl Luis najbrži čovek na svetu...

Link to comment

ja bih pre rekla da se ovde radi o veličini fan baze. neko ko obilazi oficijelni sajt gs turnira ne verujem da je baš toliko neobavešten.pre će biti da su ovo čestitke, želje i pozdravi cool.gif u svakoj anketi na stranim sajtovima sam uvek glasala za novaka, mislila da će pobediti ili ne, tek da se vidi da nije ni on repa bez korena :fantom:

Link to comment
i ja sam glasao za rodzera na tom glasanju... ^_^ nikad ne glasam za svog favorita na ovakvim glasanjima.
To i objasnjava kako onakvo djubre od coveka moze da bude prvi u bilo cemu sto ima veze sa banalnim ljudskim afinitetom, a ne ekspertskom analizom.
Link to comment

donja polovina muškog i gornja polovina ženskog žreba startuju prve.to nije srećna vest zato što će nole (akobogda) da ima dan odmora manje za finale.ali mislim da je na ao uvek tako, tj. atp broj 1 je uvek projektovan za polufinale koje se igra u petak, tj. drugo polufinale.

Link to comment
Lično verujem da će Nole igrati SF sa JWT-om...
+1
edit:i da, zaboravih najvažniju - karolinu :isuse:
samo vi prozivajte... od danas, aktivno navijam za Karolinu i zovem je Karolinica... i nabavicu pompomove! od kada je Manning uzeo SB, ne postoji choke koji se ne moze prevazici!aaaaaaaaaaaaaajmo Karolinice!pompomgirl.gif
Link to comment
samo vi prozivajte... od danas, aktivno navijam za Karolinu i zovem je Karolinica... i nabavicu pompomove! od kada je Manning uzeo SB, ne postoji choke koji se ne moze prevazici!aaaaaaaaaaaaaajmo Karolinice!pompomgirl.gif
o čemu ti to ?ona neće uzeti slem, ali ne zato šro je chokerka već pusherka. to je njen problem.
Link to comment

karolinica teško da će se transformisati u šampionku, sa druge strane verujem da je vreme kim i serene prošlo pa glasam za simpatičnu petruPetra-Kvitova-petra-kvitova-23505757-960-540.jpgod naših cura sam digao ruke pre 2 godine :(

Link to comment

tek strana ipo, a vec briljirate, na celu sa anantaramom :P

]ne znam šta u anketi rade i jj,ana i zvonarjeva, kod muškaraca ferer.
statiraju, potrebni su statisti na bojnom polju, otud i ferer u masi :D
Kim. Od nekad hot mame, do tetke kasirke iz Pekabete
ja sam izgleda propustila i to hot izdanje cool.gif
neko ko obilazi oficijelni sajt gs turnira ne verujem da je baš toliko neobavešten.pre će biti da su ovo čestitke, želje i pozdravi cool.gif
:Dp.s. sasvim dobar zreb za novakaimam primedbu sto tipsa ima los horoskop jedino Edited by Afterburner
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...