Jump to content
IGNORED

Deset filmova (ili serija) za pusto ostrvo


3opge

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    17

  • Ajant23

    14

  • Tsai

    9

  • Lancia

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

laugh.gif
pa ne. ja inace gledam samo najgori drek 80tih. ali kada treba da radim gledam samo 'pametne' filmove. jebote, i to je posao. mislim konzumiranje umetnosti i tome tako treba i prilaziti.
Link to comment

Ako je moguce poneti i filmove i serije, ja bih poneo 10 serija. Bolje 200 sati zabave nego 20, pusto ostrvo je to...1. The Wire2. Arrested Development3. Cowboy Bebop(to je sveto trojstvo)4. Pushing Daisies5. Game of Thrones6. Community7. Veronica Mars8. Baccano!9. Firefly10. Parks & RecreationAko bih morao da se odlucim za filmove, onda:1. The Big Lebowski2. Fight Club3. Pulp Fiction4. Miller's Crossing5. Il buono, il brutto, il cattivo.6. Le Samourai7. Network8. Kurenai no buta9. Rocky Horror Picture Show10. Scott Pilgrim vs. The World ^_^

Edited by Calavera
Link to comment

na pusto ostrvo samo laki, lepi filmovi, nostalgični, melanholični i čudno razdragani. po mogućstvu ne preko sat i po.- choose me (a.rudolph 1984)- the big easy (j.mc bride 1987)- a hard day's night (r.lester 1964)- midnight cowboy (j.schlesinger 1969)- out of sight (s.soderbergh 1998)- ed wood (t.burton 1994)- fear and loathing in las vegas (t.gilliam 1998)- 48 hrs (w.hill 1982)- die hard (j.mc tiernan 1988)- blue collar (p.schrader 1978)osim midnight cowboya, ni jedan od ostalih nije na mojoj top 10 of all times listi, ali je ovo neka top 10 of the third kind lista. ima muuuuzika, ima lepe ženske, ima sve...

Link to comment
pa ne. ja inace gledam samo najgori drek 80tih. ali kada treba da radim gledam samo 'pametne' filmove. jebote, i to je posao. mislim konzumiranje umetnosti i tome tako treba i prilaziti.
pa nisi ti na pustom ostrvu da radiš, nego da se smaraš i čekaš da neki brod dođe po tebe. to je elementarno pravilo pustog ostrvaa smejem se zato što si workaholic nepopravljivi, samo bi nešto radio
Link to comment

Ja bih dobrano izmešao žanrove, da imam od svakog ponešto1. Monti Pajton i sve što ide uz to. Ako ne može baš sve, onda Sveti Gral ili Žitije Brajanovo2. Celokupni Only Fools and Horses. Ako bi se sprčilo na malu kompresiju, može sve stati na 1 dual layer DVD3. Pulp Fiction4. Stand By Me5. 20016. Godfather 17. Empire Strikes Back8. Silence Of The Lambs9. The Haunting *original, ne ovaj sa Lijam Nisonom10. Magnum Force2 bonusa 11. Alexis Texas Is Buttwoman 12. How To Build A Boat Capable Of Taking You Safely Across The Ocean In 21 Days

Link to comment

1. monti pajton2. mucke3. blejd raner4. stalker5. matriks6. amadeus7. veliki lebovski8. nebo nad berlinom ( bio sam na tripu kad sam ga gledao u SC pa da vratim secanja)9. 20 vek10 taksista

Link to comment
Minimum 1 forumsko zauvek.edit: moje zauvek je oko 6 meseci...
Mnogo je tesko pitanje, divim vam se kako ste brzo napravili spiskove. Tesko je napraviti spisak i za 6 meseci zauvek, a tek kako bi bilo zauvek zauvek! Ipak ako odes na pusto ostrvo na odredjeno vreme ima nade da ces pogledati i neki drugi film kada se vratis, a zauvek zauvek je definitivno to , ona poslednja lista, nista posle toga. Hmmm. Uh bas tesko pitanje. Za sada bi na obe liste isao Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) , za ostalih 9 videcemo, moram da razmislim .
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...