Jump to content
IGNORED

Deset filmova (ili serija) za pusto ostrvo


3opge

Recommended Posts

1.Only.Fools.And.Horses.2.The.Sopranos.3.Le.Grand.Bleu.(uncut)4.Shawshank.Redemption.5.Lock.Stock.And.Two.Smoking.Barrels.6.Fight.Club.7.Goodfellas.8.The.Wild.Bunch.9.Coupling.(sezone sa Richard Coyle-om)X.Pirates.II.Stagnetti's.Revenge. :naughty:

Link to comment
  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    17

  • Ajant23

    14

  • Tsai

    9

  • Lancia

    9

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Barry Lyndon2. O Brother, Where Art Thou3. Life on Mars (UK verzija)4. Terminator 25. Blade Runner6. Only Fools and Horses7. Stand By Me8. Lord of the Rings trilogija, extended cut9. Stalker10. A Fish Called Wandatakanohana, mnogo si iskusan laugh.gif tebi se 100 epizoda serije racunaju kao 2 filmatakanohana iskusan a ja glup isuse.gif

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Fight clubThe matrixDead manMad dog timeAlienEternal Sunshine of the Spotless MindBlade runnerChildren of menGroundhog dayLost in translationRealno, ne najbolji filmovi ikada, ali svakako, svaki u svom domenu, meni najdraži. Ovo je na prvu loptu i ne želim da razmišljam šta je sve moglo da se tu nađe umesto bilo koga navedenog. Ako krenem samo od Kjubrika, kraja nema...

Edited by Mostly harmless
Link to comment
takanohana, mnogo si iskusan laugh.gif tebi se 100 epizoda serije racunaju kao 2 filma
Dakle, treba izabrati DESET (10) filmova za pusto ostrvo. pravila: na ostrvu imate player i mozete poneti 10 diskova. svaki disk moze da ima jedan film ili jednu celu seriju. Kum 1 i Kum 2 se racunaju kao 2 filma.
sve po pravilima:)
Link to comment

wirehouselaw & order (celokupna serija sleep.gif)dogvillev for vendettafight clubpride&prejudicechasing amyverovatno lost, jer ga nisam gledala

Edited by funk soul sister
Link to comment

1. Najduzi dan2. Monti pajton3. dosije x4. falicni pansion5. gud baj lenjin6. mucke7. and now for something...8. once we were warriors9. egzorcist10. serlok holms (bbc serija)

Link to comment
ja sam se vodio time ne koji su mi filmovi najbolji koje sam ikada gledao (neki su jako mucni i jednom mi je dovoljno), vec replay faktorom
Slažem se. Zato i nisam mozgao, već naveo filmove koje sam već, i bez pustog ostrva, reprizirao. Ima tu i relano, po meni, najboljih ali i najgledljivijih.Dead man sam gledao na portabl tv-u dijagonale 7" tokom studentskih dana, čak lovio i reprize na lokalnim tv stanicama :D To mi je, uz Children of men omiljeni film i ugurao bi se na svaku listu, to je sigurno.Mad dog time je čist trash, ali meni izuzetno zabavan, te bih opet mogao da gledam isti bez uplitanja u njegov realni kvalitet. Predstavnik guilty pleasure opcije, takoreći. Edited by Mostly harmless
Link to comment

intimna lista1. Nausicaä of the Valley of the Wind - Hayao Miyazaki2. Barry Lyndon - Stanley Kubrick3. Raising Arizona - Ethan & Joel Coen4. Conan the Barbarian - John Millius - ali DVD sa komentarima obavezno!5. Le fond de l'air est rouge - Chris Marker6. Fitzcarraldo - Werner Herzog7. Star Wars IV - VI - George Lucas, Irvin Kershner, Richard Marquand - naravno samo ukoliko Han puca prvi.8. La Chinoise - Jean-Luc Godard9. Zelig - Woody Allen10. Singing Detective - Denis Pottermislim ne znam. da li idem na ostrvo da nesto radim ili idem da se odmaram i ne radim nista? ukoliko bi trebalo da pisem nesto izbor bi bio drugaciji. ovako je kombinova.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...