Jump to content
IGNORED

Tolkien vs. Andric


Аврам Гојић

Koja je knjiga bolja?  

118 members have voted

  1. 1. Koja je knjiga bolja

    • Lord of the Rings
      32
    • Na Drini cuprija
      86


Recommended Posts

Evo, ne bio sam lenj.

Nolitovo izdanje ne laže

 

28148216ce39da2f9dbe21061c047d44.jpg

 

Al', lepo je i "Rozi" i "Elanora" i svi nek se vole i ljube i čitaju.

 

Хтедох да те подржим тезом да је реч о нашој верзији имена али налетех на нешто меродавније од Нолита  :fantom:

Link to comment

hehe da, da, o da, koliko si samo u pravu

 

ovo mi je opsesija.

 

 

Zato sto je tesko zamisliti nekoga da napravi tu gresku ako je ikad procitao: "There is only one Lord of the Ring, only one who can bend it to his will. And he does not share power." ;)

edit: nisam napomenuo - to je cak quote iz filma, znaci da si samo to gledao s nekakvom koncentracijom, opet ne mozes da se zajebes.

 

 

 

Preterujete malo sa tim, ljudi (u neobaveznom razgovoru) ubacuju mnozinu u naslov zato sto zele da naglase da misle na sve tri knjige ili na sva tri filma.  :fantom:

Link to comment

Ako je Piter Dzekson do te mere deformisao izvorni materijal Prstenova da ta dva nemaju veze s vezom onda je jos gori reziser nego sto sam mislio.

Filmovi jesu 10 sati kukumavcenja homosexualca dok se neke cgi stvari desavaju okolo i nista vise od toga.

Poslednji film koji sam gledao je Jupiter rising...ili tako nesto.

Mila Kunis je kraljica univerzuma...you go girl.

Gledao sam na preskok ali pohvatao vecinu stvari i urnebesno je smeshno.

Od maestralne glume oskarovca za Stivena Hokinga do nicim izazvanog golog do pojasa Tejtuma.

Skoro dobro kao Starcrash.

:rolf:

Link to comment

Чекај, зајебаваш да код Андрића ниси налетео на  оријентални хомосексуализам у вукојебинама Тамног вилајета?

Oce to

Poenta nije homosexualizam nego tresh dramaturgija.

Da su se bar do kraja povatali pa bude srecan kraj a ne da Gandalf mrmlja sebi u bradu i mraci onako melanholicno.

Ti filmovi su smece

Link to comment

Gledao je film, to je sve isto...

 

Bar je bio prožet umetničkim delom, da je igrao Battle for Middle Earth to bi bila još jedna otežavajuća okolnost.  -_-

 

Da kantovski priupitam, kako je, uopšte, moguća 

 

 

 

Neke druge instance Uma tu deluju, reklo bi se. 

 

Ima Ephraim Kishon kratku pricu na temu kako komentarisati knjigu koju nisi čitao. ^_^

Link to comment

Oce to

Poenta nije homosexualizam nego tresh dramaturgija.

Da su se bar do kraja povatali pa bude srecan kraj a ne da Gandalf mrmlja sebi u bradu i mraci onako melanholicno.

Ti filmovi su smece

 

Добро филмови, то је посебна тема, ваљда поредимо књиге?

Како год, ти гласаш као Нобелов комитет ономад и то је то.

Link to comment

Да ли има заинтересованих за прављење игре за андроид, под именом Господари прстена™, која би након стартовања постављала кориснику питања из Господара прстенова и у случају погрешног одговора закључавала телефон на сат времена, за које се надамо да би били искоришћени за читање Толкина уместо буљења у смартфон.

 

Евентуални приходи (игра бесплатна, плаћало би се откључавање пре времена ;)) иду организацији +1.

Link to comment

И ја, али бих да се зове Господари прстенова™

 

За погрешан одговор следи закључавање смартфона а тачан одговор би био пропраћен уметничким приказом Сауроновог прста на који се нижу прстенови. За Фродов прст иде такође уплата.

Edited by Џеремаја Крстић
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...