Jump to content
IGNORED

Jeftina vina


Willow

Recommended Posts

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    22

  • yolo

    14

  • vookela

    13

  • banatjanin

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja Medveđu i Ždrepčevu krv zaista ne mogu da pijem, preslatki su mi baš. njih koristim za kuvanje.
to je kod Ždrepčeve manji problem. veći je to što vino ima ozbiljnu manu, oksidirano i ukuvano dolazi u boce. Edited by banatjanin
Link to comment
ja Medveđu i Ždrepčevu krv zaista ne mogu da pijem, preslatki su mi baš. njih koristim za kuvanje.
Ne bih stavljao u isti koš Medveđu i Ždrepčevu krv, osim po ceni. Po pitkosti i 1 kvalitetu Medveđa krv prilično šije Ždrepčevu.
Link to comment
  • 2 years later...

evo da javim ovde da je vrsacka Helvecija sasvim pristojno vino po ceni od oko 240din jedini problem joj je distribucija koja je u Novom Sadu,koliko sam primetila,jedino po prodavnicama pica ,,Basta promet,,

 

i evo sad kupila u Univeru Stobi  Vranec Vilarov po ceni od oko 260din za 1l i sasvim je pristojno i pitko polu suvo crveno vino..mislim da ce se uvesti u upotrebu,ionako imam problem sa izborom crvenih vina a da ne kostaju 1000din

2014-11-17-664.jpg

Link to comment

a jel u cenovnom rangu?

meni vina Plantaze nesto ne leze sve mi nesto prejako,prekiselo,pre...

 

ja inace pijem Belo Brdo stagod..odem do njih,uvek imaju nesto u rinfuzi,natoce...predjem reku skelom,odem biciklom po vino,uzivam :D

a za ova iz radnje nikako da se snadjem,posebno crvena

Link to comment

vranac je mozda malo skuplji ali nije dramaticno, 0.75 je oko 350-370, litrenjak je oko 320 ali je slabiji.

 

nista drugo ne bih preporucio od plantaza da sam pio skorije, bela su bolja makedonska

Link to comment

ima..samo ja odem do njih pa uzmem sta imaju u rinfuzi..ali ne odem stalno,vetar/kisa/nemam vremena stalno/ovo,ono, pa moram nekad i u radnji da bunarim

Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...