Jump to content
IGNORED

Jeftina vina


Willow

Recommended Posts

pa gde je tu racun za vinogradare? svasta :(
Ako se pogodni prirodni faktori + ekonomican nacin gajenja lepo uklope, moze da se zaradi i tako. A pomaze i jeftina radna snaga (sto i nije bas veselo, mislim za njih, radnike).Ono sto je zanimljivije je kako se od toga dodje do cene vina koju vidimo na rafovima prodavnica.wine_bottleChart.jpgOvo je nesto bez veze (americko), ali cisto kao ilustracija koliko je tu grozdje (tj. vinogradar) minimalno bitan (za cenovnu strukturu).
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    22

  • yolo

    14

  • vookela

    13

  • banatjanin

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poveći lajk za Rubinovu "Medveđu krv". Nisam lud za poluslatkim vinima, ali dobro klizi u ove ladne dane. Blaga voćna aroma i po pitkosti rame uz rame sa "Car Lazarom". Mali dislajk ide nazivu vina: "Medveđa krv" deluje dosta rogobatno, i gadljivijim konzumentima može biti odbojan. Tako da, kad bih bio neki faktor u Rubinu, rinejmovao bih ovo vino u "Krv mlade devojke" ili tako nešto. I naravno, sklonio bih medveda sa etikete. U prodavnicama, boca košta ispod 200 dinara. Sve u svemu, topla preporuka. Vina_medvedja_krv.jpg

Link to comment

zdrepceva krv je u tom cenovnom rangu sasvim ok... posebno sto moze da se nadje u nepovratnim flasama od litar (flase imaju uvuceno dno i veliki zarez na dnu)...medvedja krv takodje...

Link to comment
Tako da, kad bih bio neki faktor u Rubinu, rinejmovao bih ovo vino u "Krv mlade devojke" ili tako nešto. I naravno, sklonio bih medveda sa etikete.
:Hail: , i na reklami da pici slayer
Link to comment
meni ovo vino baš baš hevi
u kom smislu, da ti je grdno, ili da ti je previse tesko i oporo? ovo def. ne spada u laka i pitka vina, ali ja zimi volim ta jaka da cirkam.
Link to comment
u kom smislu, da ti je grdno, ili da ti je previse tesko i oporo? ovo def. ne spada u laka i pitka vina, ali ja zimi volim ta jaka da cirkam.
ne grdno, nego baš teško i nekako, skoro pa masno. nije loše, ali nije za svakodnevno lahko pijuckanje
Link to comment
Jel ima neko belo da može da se cevči za male pare?sent from klozetska šolja by BVK
nema tu šta, tikveška Smederevka. vino je po kvalitetu dosta iznad svog cenovnog ranga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...