Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Au, kakva najava... jos je samo falilo da se izljube i da objave da odustaju od borbe :D Jebiga, sad ne mrzim ni jednog ni drugog, izgleda da su fini deckici :(

Link to comment

Nisam gledao... Shvatio sam da ga je Fedor razbio... :rolleyes: EDIT:Evo nađoh linak snimka na MMAshare forumuLepo sačekajte da se snimak nabuferiše i napuni da ne prekida( na "share", pa klik na "embed this video"-valjda tako... :unsure: )... I odgledajte brutalnih 36 sekundi meča... Pa isto pogledajte više puta... Kroše, aperkat, bombardovanje, obe kuke i davljenje... školski...Ako je Sylvia najbolje što američki UFC ima (pored ostarelog Randy-ja), onda to i nije nešto... Amerika je ogorčena, kako je mali tihi Ruja to jednostavno odradio...

Edited by dare...
Link to comment

strasno kako boksuje!sjajna finta desnom rukom kojom je u startu spustio protivniku gard...silvya je posle meca zakljucio kako fedor definitivno nije ljudsko bice, sto je ovaj kategoricki demantovao. :)

Link to comment

Lepo je to sto je Fedor napravio strasan kombo ali je ovaj Silvia ipak pickica... Jebote, pa siri su mu kukovi od ledja, sta dalje da se prica. Nije ni pokusao nista, nula. Valjda ce Rus sledeci put imati nekog normalnog rivala a ne kesu...Sto kaze moj drug - i Silvia Saint bi bolje prosla od ovog pajsera.

Edited by Zli Gli
Link to comment

Dobar ovaj MMAshare forum... Pogledajte i druge sinoćne borbe... Upravo sam odgledao Orlovskog protiv Bena Rotvela, i Pedra Ritza protiv Josh Barneta (mrzi me da gledam, kako im se pišu prezimena)... Doduše nema Marka Lajtnera da komenariše... ali snaći ćete se nekako... ;) Imalo je šta da se pogleda... Sve su to macani i face MMA-a :Hail: Možda bi neko od njih sa Fedorom trajao duže od 36 sekundi... :rolleyes:

Edited by dare...
Link to comment
Lepo je to sto je Fedor napravio strasan kombo ali je ovaj Silvia ipak pickica... Jebote, pa siri su mu kukovi od ledja, sta dalje da se prica. Nije ni pokusao nista, nula. Valjda ce Rus sledeci put imati nekog normalnog rivala a ne kesu...Sto kaze moj drug - i Silvia Saint bi bolje prosla od ovog pajsera.
ma da, pickica koja se bori i slomljenom rukom :rolleyes: silvija je dobar borac, ali fedor je klasa.
Link to comment

Ma, daj, covece, pa nije imao nijedan pokusaj udarca... sta dalje da se prica... Mozda je generalno dobar borac ali ovo je bilo tuzno.

Edited by Zli Gli
Link to comment
Lepo je to sto je Fedor napravio strasan kombo ali je ovaj Silvia ipak pickica... Jebote, pa siri su mu kukovi od ledja, sta dalje da se prica. Nije ni pokusao nista, nula. Valjda ce Rus sledeci put imati nekog normalnog rivala a ne kesu...Sto kaze moj drug - i Silvia Saint bi bolje prosla od ovog pajsera.
Jebiga, posle svake Fedorove borbe ista pricha - "shto mu ne nabave nekog pravog rivala, a ne dzak". Ali posle svake. Mozhda pomalo i zato shto vecina ljudi pored njega bude u fazonu dzaka. A Silvija Sejnt? Teshko da bi trajalo samo 36 sekundi...
Link to comment
Jebiga, posle svake Fedorove borbe ista pricha - "shto mu ne nabave nekog pravog rivala, a ne dzak". Ali posle svake. Mozhda pomalo i zato shto vecina ljudi pored njega bude u fazonu dzaka.
Pa dobro, valjda stvarno ima neko bolji :unsure: Ne znam, mozda taj Rendi Kotur, Vanderlei Silva, neko treci... sto da ne i Lesnar, mislim da bi on imao bas dobre sanse (ako opet ne bi naseo na giljotinu, kao protiv Mira). Da se razumemo, mislim da je Rus medju par najjacih boraca trenutno ali jebiga, ovo sinoc je bas bilo sranje. A to da se Silvia usro... koji qrac je onda pristao na mec? Zamisli situaciju, zakuvas sa sirovinom od 140kg/majstorom wing-chuna/shaolinom/bokserom (nebitno, sa nekim za koga pretpostavljas da ce te umlatiti) a nema sanse da se izvuces iz frke - da li ces da stanes mirno ili ces probati da ga zveknes par puta? Ja zelim da verujem da bi' bar pokusao (a Silvija je cak i nesto veci od Fedora).Inace, na ovom linku sto je dare postavio sam nasao i borbu mog omiljenog borca Vitora Belforta sa nekim crncem. Dobio je Vitor nokautom (kombinacija desni aperkat - levi direkt) ali nesto kilavo... Jebote, kad se setim kakva je bio zverina pre x godina, imao je sigurno 15-ak kg misica vise a ipak bio mnogo eksplozivniji... Mada, sestra mu je u medjuvremenu kidnapovana i ubijena, verovatno ga je to skroz sjebalo, nije trenirao neko vreme. Valjda ce se puci nekim dobrim steroidom, bas bi' voleo da ga vidim u staroj formi.
Link to comment
Pa dobro, valjda stvarno ima neko bolji :unsure: Ne znam, mozda taj Rendi Kotur, Vanderlei Silva, neko treci... sto da ne i Lesnar, mislim da bi on imao bas dobre sanse (ako opet ne bi naseo na giljotinu, kao protiv Mira). Da se razumemo, mislim da je Rus medju par najjacih boraca trenutno ali jebiga, ovo sinoc je bas bilo sranje. A to da se Silvia usro... koji qrac je onda pristao na mec? Zamisli situaciju, zakuvas sa sirovinom od 140kg/majstorom wing-chuna/shaolinom/bokserom (nebitno, sa nekim za koga pretpostavljas da ce te umlatiti) a nema sanse da se izvuces iz frke - da li ces da stanes mirno ili ces probati da ga zveknes par puta? Ja zelim da verujem da bi' bar pokusao (a Silvija je cak i nesto veci od Fedora).Inace, na ovom linku sto je dare postavio sam nasao i borbu mog omiljenog borca Vitora Belforta sa nekim crncem. Dobio je Vitor nokautom (kombinacija desni aperkat - levi direkt) ali nesto kilavo... Jebote, kad se setim kakva je bio zverina pre x godina, imao je sigurno 15-ak kg misica vise a ipak bio mnogo eksplozivniji... Mada, sestra mu je u medjuvremenu kidnapovana i ubijena, verovatno ga je to skroz sjebalo, nije trenirao neko vreme. Valjda ce se puci nekim dobrim steroidom, bas bi' voleo da ga vidim u staroj formi.
1) nema boljeg trenutno. covek je ubica2) kotur je matori i ne verujem da moze da ga pobedi3) ne znam zasto mislis da se silva usrao? odmah ga je pogodio bombom i tu se prica zavrsava.4) stvarno je bilo uzivanje gledati vitora.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...