Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Vec je objaveljeno da se Gane i Jones bore za titulu. U martu cini mi se.

Pokusavaju Stipe - Jones da organizuju vec duze vreme, ali izgleda da Stipe ima nekih ozbiljnih problema jos od onog surovog ukucavanja od strane Nganua, tako da nista od toga. 

Edited by Heaviside
Link to comment
42 minutes ago, Heaviside said:

Nije popio otkaz nego on nije hteo da produzi ugovor tj. UFC nije uspeo da zadrzi svog sampiona teske kategorije.

Mozda ode u PFL, mada kapiram da ce prvo neki boks da proba da uzme pare. To je navodno i glavni razlog razlaza sa UFC-om.

 

UFC mi je sve losiji. Vecina dogadja su losi kardovi i to iz Apexa bez publike. Bolje bi mi bilo da imaju event svake druge sedmice umesto svake, ali da bude veci kvalitet i da ima publike tako da se nadam rastu PFL-a i ONE-a.

 

Ma znam. Ali dana se trudi da tako predstavi.

Ide u PFL, 99 posto

Link to comment

Meni nikako nije jasno na koju foru boks dan-danas povlači toliku lovu.

 

@HeavisideRazumem šta hoćeš da kažeš, ali se ne bih složio oko ovoga u vezi kadrova. Od 135-155 UFC je toliko prepun kvalitetnim borcima, da nije ni uporedivo s drugim promocijama. Sažetost kvaliteta logično opada s težim kategorijama, ali ni tu ne vidim ugroženost od strane PFL-a ili One-a u skorijoj budućnosti.

 

Cross-promotions borbe su ono što nedostaje, i na čemu će morati da se radi. Možda neko vrhovno telo sastavljeno od svih promocija, nekakva mma LŠ, ali po kom ustrojstvu i formatu, to stvarno nisam pametan.

 

Slažem se da bi pre toga UFC mogao da konačno reši pitanje rangiranja i izbegavanja borbi, kao i sam sistem match makinga. Previše toga je ostavljeno entertainment cirkusu, a Danino čedo nije jedino koje pati od istih ili sličnih boljki.

Link to comment

Slažem se da sveukupno UFC ima najbolje borce. Iz svake kategorije imaju najboljih nekoliko i jedno 7-8 iz svetskih top 10. Međutim events su im za moj ukus loši. Rokaju svaki vikend iz šugavog apexa i tako totalno razvodne kvalitet plus nema publike i produkcija je bulja totalna. A i nerviraju me kao maltene monopolisti koji slabo plaćaju i loše tretiraju borce plus me i Dana White lično nervira pa se nadam da u nekoj budućnosti neće biti toliko dominantni u odnosu na druge promocije. Za sada im niko nije ni blizu.

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne mogu Fedora da gledam jos od kada ga je Maldonado prebio u Rusiji, zao mi je sto nije prestao na vreme, ali retko ko prestane na vreme. Bog gospod u svakom slucaju. 
 

Sledece nedelje je borba godine, islam vs makedonac i nekako mi se cini da se malo prica o tome, cak se i islam zalio ja to da se borba ne promovise dovoljno. Mnogo su dobri obojica, nadam se da ga islam nece totalno pregaziti zbog razlike u velicini, mada navijam za njega. 

  • +1 1
Link to comment

Nisu samo za tebe, zauzimaju prva dva mesta na zvaničnoj p4p listi.

 

Ja navijam za bugarina, ali islam je em mnogo veći em neverovatno dobar. Za njega je pre Usman adekvatan protivnik nego Volk, ali videćemo, male rukavice bla bla. Svakako jedva čeka i delim nađu da će borba da potraje.

  • +1 1
Link to comment

malopre dana najavljje da se vraca konor, pa podseca koje sve velike borbe imamo ove godine i ladno ne pomene borbu koja ce biti za nedelju dana. 

  • Haha 1
Link to comment

Gledao sam, jebo mi pas mater,  morao sam. Zavrsilo se ocekivano jbg. Ne kraju su ga lepo ispratili, gomila legendi. Naravno, ponovo je izasao uz srpsku pesmu. 

Link to comment

jako je ovo lose bilo, i nema to veze sa cinjenicom da ima 46 godina, zapocinje borbu zadnjim hejmejkerom, na ledjima ko kornjaca, pa prosecna ruska road rage tuca je tehnicki masterklas za ovo.

covek koji je skakao u gard big nogu i u stendapu demolirao prajm krokapa bez da se oznoji.

 

steta, bio je fakat svojevremeno jedan od najboljih teskasa van ufc.

Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

covek koji je skakao u gard big nogu i u stendapu demolirao prajm krokapa bez da se oznoji.

 

Brt, pre skoro 20 godina. Pritom, njegov stil nikada nije isključivao dobijanje po bradi, čak i dok je pobeđivao. Nagomila se šteta. Slažem se da je trebalo da davno okači rukavice, ali ko zna u kakvom mu je stanju glava.

 

Takođe, jedan od najboljih van UFCa? Da ga malčice ne prodaješ kratkotm? Kog UFC šampiona nije nalupao u tom periodu, tj., s kojim se nije borio? Cain i Lesnar, ko još?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...