Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

haha mali debeli vaso rakocevic americki se zaigrao, cuj bio je borac koji je mogao dobiti kabiba.

davno u nekom sportu nismo videli ovakav korak unazad po pitanju sampiona u nekoj kategoriji, ali fakat je realno vise do kabibovljevih kvaliteta.

 

a tonisha bi mogao lagano da pakuje stvari, pa pravac belator, il mozda cak bolje pfl.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 1 month later...

Hoće li neko da prognozira nedelju? Koliko mi na onu stvar (kurac) ide organizacija sa svojim medijskim draganom, riđim dripcem. Ovako mogu da ga muzu sve dok se Khabib ne vrati iz penzije i bukvalno ga ubije u oktagonu.

 

Drago mi je zbog Hall-a, jbt prva borba u dve godine.

Link to comment

Dobija Porier opet, najvjerovatnije KO, mada bi mogao i submit ako predje borba u patos. U prosloj borbi Porier je pojeo par jakih udaraca koje je izdrzao prilicno lako, pa bi ovog puta moga biti slobodniji, mada McGregor ima potencijal da zavrsi jednim dobro plasiranim lijevim kroseom. McGregora interesuju pare, a UFC dosta slabo placa. Ne znam sta je bilo sa McGregor - Pacman fajtom, tu su svakako vece pare i gdje bi se ovaj vise posvetio. Mene ti izleti MMA fajtera u boks slabo interesuje, pogotovo kad u jednacinu udju kojekakvi youtuberi. Nadam se da ce uskoro da prodje taj trend.

 

Kad pomenu Hall-a, totalno sam zaboravio na Ryana, Uriah je nedavnoi polomio nogu Widemanu, trebalo mi je minut da skontam na koga mislis. Ryana svi izbjegavaju jer je mogucnost poraza velika, a pobjeda ne bi donijela narocito velike rezultate. Nisam ni znao da je imao borbu, toliko sam ja filthy casual, moracu pogledati na YT ima li neki highlight.

  • +1 1
Link to comment

Ne, borba mu je isto u nedelju. Gotivim ga jer je jedan od najelokventnijih boraca koga sam slušao, a volim i specijaliste, striking ili grappling, nebitno.

  • +1 1
Link to comment

Jeste, slazem se da je Hall odmjeren i artikulisan, a nekako i ne djeluje opako kao neki od tih ubica. Onako zmirkav, izgleda kao neki streber. :D Osim njega, ima ih jos nekolicina koji znaju sastaviti vise od dvije prosto-prosirene recenice; Anthony Smith npr djeluje kao da razmislja kad prica, nadam se da ce ostati vidljiv nakon sto zavrsi aktivnu karijeru, ste je nadam se uskoro.  

Link to comment

sad gledam, nikad buljaskiji card sa brojem u imenu, prilicno sramotno.

aj vonderboj i burns moze da bude zanimljivo, ostalo me ne zanima previse.

jebeni greg hardi u main cardu, lolol.

Link to comment

Hall sa 50/50 gardom je verovatno najopasniji grapler u UFC.Ubaciti njega sa bilo kime do 170 u submission match i ne vidim nikoga ni Khabiba ni Oliveiru da mogu da ga savladaju.Prosto nema medju mladjim borcima taj nivo no gi grapplera.Covek se takmicio se u jednoj od najneverovatnijih divizija u BJJ.Fun fact ima na youtub njegov poraz u lila pojas konkurenciji protiv Nate Diaza.Cisto koliki je Nate talent bio.

Link to comment

Dosadio je i bogu i ljudima, a dustin je najbolji borac u kategoriji sad kad se kebab penzionisao.

Link to comment

čak i na toj presici nije bio najodvratnija faca, ta titula ipak pripada Dejni sa onim "držim vas da se ne pobijete" stavom kojim ne bi razdvojio dvije kokoške i onim smug osmijehom. Svaka čast Habibu što je i onoliko izdržao u tom cirkusu, a još ih sve istamburao pride. 

  • +1 1
Link to comment

Tragedija bi bila da ga Konor nokautira a nije nemoguće u prvoj ili drugoj rundi, doduše male su šanse, pogodio ga je i prvi put par puta i ništa. 

 

6 minutes ago, James Marshall said:

čak i na toj presici nije bio najodvratnija faca, ta titula ipak pripada Dejni sa onim "držim vas da se ne pobijete" stavom kojim ne bi razdvojio dvije kokoške i onim smug osmijehom. Svaka čast Habibu što je i onoliko izdržao u tom cirkusu, a još ih sve istamburao pride. 

Habib je redovan na eventima, izbacuje lajvove na instagramu sa dejnom, gura svoje borce, pojavljuje se u emisajama, upada na konferencije za novinare itd. Ne deluje da mu smeta cirkus. Definitvno se nije vratio kod mame u Dagestanu. Inače delim tvoj sentiment spram Dejne ali i kod Habiba ima dosta lažne priče i glume.

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment

UFC je zabelezen kao enterteinment tako da..

Mcgregor nema kilometrazu,iskustvo Poirea.Cini mi se i da je Poire krupniji i samim tim bolje podnosi udarce.Prva borba je bila u 147 gde je Poire bio preiscedjen i neiskusan.Sada su sve karte u rukama Dustina.

Link to comment

Mislio sam na drugu borbu kada sam napisao da ga je pogodio (Konor Dastina) par puta i ništa. Prošli put, ne prvi put., lapsus. I ja mislim da je Dastin veliki favorit, pogledajte samo koga je sve taj čovek dobio u poslednjih 2-3 godine (Holovej, Gejči, Huker, Konor... niz je duži) dok je Konor u tom periodu dobio samo Kauboja. Zato i kažem da bi bila tragedija da ga Konor dobije nekim lucky punch-om i sjebe mu borbu za titulu.

Edited by Heaviside
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...