Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Baš došao da napišem da bih voleo da ga vidim protiv Adesanje. Sa Kolbijem je bilo povuci-potegni, ušli su sa 2-2 u petu i Kovington je počeo bolje tu rundu. Tako da ajde, još mi je i OK da to ponove, mada realno je Usman veliki favorit, ali posle toga dajte sisoja.Promenio je tim, sada je kod Vitmana (Gečje je tamo isto, Rose je bila mislim takođe) i napreduje neverovatnim koracima za čoveka koji je već ubica i šampion. Jedini problem je što Usman neće da se bori protiv afrikanaca, bar je tako izjavio, ali takav payday ne može ni da sanja u velteru.

Link to comment

Usman kaže da bi se borio protiv Vitakera, protiv Adesanje neće, braća ovo ono. Konor treba da dokaže da je top 5 borac u 155 lbs, kakav crni Usman.

Edited by Heaviside
Link to comment
On 25.4.2021. at 20:16, Heaviside said:

Jedini problem je što Usman neće da se bori protiv afrikanaca, bar je tako izjavio

 

On 27.4.2021. at 2:37, Heaviside said:

Usman kaže da bi se borio protiv Vitakera, protiv Adesanje neće, braća ovo ono.

 

e44.gif

Link to comment

Deluje da je neka sprdnja u pitanju ali pošto ne razumem na šta ciljaš, a rasizam nije za zajebanciju, želim da izjavim za dnevnik da Usman jeste više puta izjavio da je bolje da dvojica african born borca imaju po pojas nego da jedan african born borac ima dva pojasa i da zbog toga ne želi da se bori protiv Adesanje. Voleo bih da vidim taj meč pa me zato smara njegov stav ali nemam nikakav principijelni problem sa time kao što mi je u redu i kada dva borca iz istog tima ne žele da se bore jedan protiv drugog. Nema rasizma ni kod mene ni kod Usmana.

Link to comment

Dobar meč bio Rejes - Prohaska. Puno akcije, Rejes jednostavno nije uspeo da se izbori sa tempom Prohaske i na kraju još jedan atraktivan KO za Jirija. Delovalo je i da je Jiri bio uzdrman nekoliko puta plus giljotina u koju ga je uhvatio Rejes, ne znam koliko duboka. 

 

Vrlo je izvesno da je Rakić - Prohaska sledeće. Mislim da Rakiću odgovaraju agresivni protivnici, kao i da bi mogao kikovima da napravi dobru štetu, ali opet nije se borio do sada sa ovakvim ludakom. Jedva čekam.

Link to comment

prilicno spektakularan mec, prohaska je jebeni terminator. deluje da nema problem sa kardiom i da moze ovakav volumen da isforsira 5 rundi bez problema.

 

1 hour ago, Heaviside said:

Vrlo je izvesno da je Rakić - Prohaska sledeće. Mislim da Rakiću odgovaraju agresivni protivnici, kao i da bi mogao kikovima da napravi dobru štetu, ali opet nije se borio do sada sa ovakvim ludakom. Jedva čekam.

 

paaaa, ne bih se mnogo uzdao u kikove protiv nekog ko je sustinski tai bokser. 

isto naravno jedva cekam, spektakl u najavi.

 

giga je isto pokidao, jako mi je drago zbog njega.

Edited by ToniAdams
  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...