Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

problem sa rakicem je sto je i nocas moglo da se dogodi da izgubi split disiznom, pa bi opet kukao. 

inace ne mislim da ce jos da radi za titulu, svakako su mi i glover i rejes u ovom momentu logicniji izbor.

 

Apsolutno. Za dlaku je pobedio

 

Al onaj mali dagistanac..ta borba je bila umetnost. Masterclass.. Kakva kontrola, fenomenalno. 

 

Rakic ce biti bolji sto je stariji. Jos je mlad.brz i sjajan instikt ima. Njegovo vreme tek dolazi

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Ja sam ustvari najvise popizdeo jer sam se uplasio da ne izgubi, ne secam se da sam neki mec toliko iscekivao. Sad moze da dobije i borbu za tituli ako se poklope zvezde. 

Link to comment
26 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Ja sam ustvari najvise popizdeo jer sam se uplasio da ne izgubi, ne secam se da sam neki mec toliko iscekivao. Sad moze da dobije i borbu za tituli ako se poklope zvezde. 

 

Pricas o janu? 

Shecera i vodice, neizvesnost ubi. 

 

Ne podnosim trash talkere a la McGregor i tu aroganciju. I kad nece da se pozdrave sa protivnikom u ringu... Dead to me. 

Link to comment

Ne, o rakicu, mada sam navijao za poljskog drvosecu. 
 

ali dagestanci, kakvo je uzivanje gledati ih kako melju. Islam ima problem da nadje jace protivnike, izbegavaju ga. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgledao sam dva podcasta cro cop-a od po tipa 3h u podcast inkubatoru.

Nije ni čudo da je uspeo, jako je inteligentan, mnogo inteligentniji nego što bi očekivao od MMA borca. Dosta zanimljiva ličnost, pravičan, iskren, ali verovatno i malo strog za okolinu (što ne znači nužno loše).

 

Drži dosta seminara, svi ga zovu na milion strana, i ispao mi je car level epic kada je pričajući o Hrvatskim klubovima i sl i seminarima za njih rekao "ma meni pare nisu problem, evo, neka me zove ko god hoće iz Hrvatske, ja ću doći sam i sve platiti a oni da uplate neki iznos za azile za životinje". Car.

 

Link to comment

Ne znam, jeste legenda sporta ali meni nije car. Većina boraca tog nivoa su inteligentni, to nije iznenađenje. Fala bogu, mma podcasta ima koliko hoćeš pa poslušaj neki sa GSP-om, Usmanom, Askrenom, Adesanjom...ma ima ih koliko hoćeš pametnijih i mnooogo obrazovanijih od Mirka. Kod Mirka ispod paravana šaljivdžije i pravednog ali strogog čoveka izbija samozaljubljenost, malograđanština i nizak nivo opšteg obrazovanja. Ništa neuobičajeno za profi sportistu ali ima mnogo većih careva od njega među borcima.

  • +1 4
Link to comment

Miočić - Ngannou 2 ovog vikenda.

Stipe Miočić je već car samim tim što je odmah prihvatio da ponovo udje u ring sa onim monstrumom.

Gledao sam opet prvi meč, izdržao je Stipe par ozbiljnih udaraca ali mu je glava dosta puta bila i opasno blizu onih divljackih aperkata.

Biće zeznuto, Ngannou je sigurno nesto naučio od proslog puta ali se opet nadam da ce ishod da  bude sličan prvom meču.

Link to comment
On 23.3.2021. at 22:48, Heaviside said:

Ne znam, jeste legenda sporta ali meni nije car. Većina boraca tog nivoa su inteligentni, to nije iznenađenje. Fala bogu, mma podcasta ima koliko hoćeš pa poslušaj neki sa GSP-om, Usmanom, Askrenom, Adesanjom...ma ima ih koliko hoćeš pametnijih i mnooogo obrazovanijih od Mirka. Kod Mirka ispod paravana šaljivdžije i pravednog ali strogog čoveka izbija samozaljubljenost, malograđanština i nizak nivo opšteg obrazovanja. Ništa neuobičajeno za profi sportistu ali ima mnogo većih careva od njega među borcima.

 

Meni jbg jeste, uopšte ne osećam (za ova dva podcasta) taj nizak nivo obrazovanja, naprotiv, vokabular mu je nadprosečan za jednog sportistu, da se niko ne uvredi, borilačkog, ali pre svega mislim na sistem vrednosti, na njegov odnos prema porodici, deci, prijateljima, poštenju, prema sportu i obavezama, treningu, protivnicima, itd. Ukratko, deluje mi kao da je dobar i pravičan čovek. Trenira gomilu tih neki Cro klinaca za džabe, svaki dan se zajebava sa njima.

Probija se tu pomalo nadmenost, ali jbg ljudi koji su postigli u karijerama ono što je on imaju pravo na određenu dozu toga, ko drugi ako ne oni? Sve je to ok dok nije ono seljačko kurčenje a on mislim da ima i dozu skromnosti što je takođe plus. 

Edited by Mil@n
Link to comment

kako je nganu odbranio onaj single leg, pa sprol, pa mu uzeo ledja i zamalo ga zavrsio. bas je napredovao, drago mi je zbog njega, monstrum je. 

Link to comment
7 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

kako je nganu odbranio onaj single leg, pa sprol, pa mu uzeo ledja i zamalo ga zavrsio. bas je napredovao, drago mi je zbog njega, monstrum je. 

Pre svega to što si napisao, a i u stojci je bio mnogo strpljiviji i bolji tehnički. Mene on iz nekog razloga nervira, verovatno zato što sam svestan da ima kurčinu od pola metra :D

 

Fan sam Miočića i žao mi je što se nije borio protiv Jonesa da uzme ogromnu lovu za kraj i zaokruži fantastičnu karijeru. Možda se i vrati za jedno godinu dana ako Jones dobije Frensisa, u suprotnom penzija. Neka ostane 1-1 sa ovim monstrumom i to je odličan rezultat. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...