Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Ovi ladno maltretiraju borce da se šibaju od 3 do 7 ujutro po lokalnom vremenu po tim arabijama i dubaijima :isuse:

Taman sam mislio da će se moći gledati Todorović u nekom normalnom terminu

Link to comment

Baš ga je fino izmlatio, jeste malo nebrušen i neoprezan, ali doći će to s godinama. Zato ga je kontrolisao sve vrijeme (sem jedne serije kontri), pogotovo ga je fino držao uz kavez rvački, spuštajući težište, podsjetio me je na Lindlanda. A bije za sve pare, nema šta, onako seljački, par puta je sijevnuo onaj overhand :D . Pogotovo je bio zajeban u onim mauntovima, kako god je Tausend pokušao da pobjegne, Todorović je bio spreman, držao ga, davio ga je kao zmija, nije matori imao nikakve šanse. 

Link to comment

prvi put gledam malog i svidja mi se sto vidim. ima dosta fini defanzivni boks, sto se bas i ne vidja cesto u mma, i dobar parter. deluje inteligentno i kao neko ko strpljivo postuje fajt plan, sto je prilicno bitno, jer izgleda da mu nedostaje tezine u pesnicama i da nece bas tek tako zavrsavati protivnike. super sve u svemu, jedva cekam sledecu borbu.

Link to comment

Pratim i dizem

 

 

isto danas, main ksw main event. Ilic se borio protiv Materle i ocekivano izgubio. Jako je los u parteru i zavrsio ga je ocekivano, a dobio je prvu rundu. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...