Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ksw je jaka organizacija, pogedaj kako izgedaju eventi, to je ufc level produkcije, prepune ogromne dvorane, a borci zaradjuju vise love nego vecina ufc boraca. recimo, roberto soldic iz hrvatske moze da ode u ufc kad god pozeli ali odbija zato sto ovamo dobija mnogo vecu lovu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

fina priredba nocas, komejn ivent mosdef borba veceri, mozbiti i borba godine. na tragu hendo sogun duela.

kako mi je zao sto je dejna glupavo izgubio musasija, sa njim bi ova divizija mozda bila i najinteresantnija ikad.

Link to comment

Musasi je upao u neki medjuprostor pre nefo je USADA rasterala Braziljerose iz kategorije.Tako je Musasi ducnuo protiv Jacarea i tu mu se vise manje zatvorila kapija ka borbi za pojas.Musasi vs Romero,upropastio bi ga Romero.Ne znam.Nije mi nesto sad posebno spektakularan borac,mada je svakako spretan u svemu.Malo ga jebe ta potreba za grapplingom u svom stilu borbe gde je UFC pun zveri u njegovoj klasi.

Link to comment

nisam uopste siguran da bi ga romero tek tako upropastio. tipovao bih naravno na romera, ali ovaj itekako ima iskustva sa heavy hand likovima.

sa druge strane, uopste ne mislim da bi protiv vitakera bio bez sansi, stavise dao bih mu mozda i prednost.

a protiv ove dvojce od sinoc bez problema bi i neku solidnu kintu stavio na musasija.

Link to comment

Da,protiv udaraca bi svakako favorizovao Musasija.Mislim da je on bio ozbiljan prospekt u boksu.Ali ta potreba za ground and pound i kontaktom,kao protiv Rorya ili prva sa Jacare,gde ga je ona peta spasila iste sudbine kao u revansu.Nekako mi se cini da je previse navikao da je veci i tezi od protivnika.Ne znam.Nije mi nesto simpa.Romero pali rvanje po potrebi onako kad ga neko pokusa da obori.

Link to comment
  • 4 weeks later...

jbg, ona njena prva runda je mozda najbolje od zenskog borenja sto sam video ikad. 

mislim da bi dobila ovu lezbiljku 9/10 puta, bilo gde sem u brazilu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...