Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Kaže da  mu se aktiviro prilikom nekog rolanja vrata, tokom treninga (ako sam dobro razumio). A par dana prije toga bio i na MR i na dopleru. 

 

Kaže puka sreća da je preživio. 

 

Bemti, zaledio sam se dok sam čitao. 

Link to comment

ok, ovo je bila najgora borba za titulu, i najgora glavna borba ikad.

cak bih se usudio da kazem, najgore duel dve individue ili tima koji sam gledao, a koji odlucuje o tituli.

Link to comment

Jes vala.A prebacuju Kebapu i Woodley da su dosadni za gledanje.Marti iz Nebraske,novi champ je smor plus ima personality naseg fudbalera.

Jones,retko los covek ali ono,materijal za cuvara  logora  sto najvise maltretira svoje.

Link to comment
  • 3 weeks later...

TJ pao na testu, za sada godinu dana suspenzije od strane atletske komisije, ne zna se jos na sta je pao niti koliko ce ga USADA kazniti. Sam se odrekao pojasa. Ima nekog lika, naucnika koji se brine o njegovoj ishrani i suplementaciji i koga je kovao u zvezde u svakoj prilici, sada je malo jasnije o cemu se radi. Cehudo ga odvalio nadrogiranog... 

Link to comment

osvojio bronzu na olimpijadi, bacao ga je dve runde kao lutku, ali se ilic dobro branio. vazna pobeda, ksw je ozbiljna organizacija. 

Link to comment

JesLJes vala bilo milina gledati  ovo sad sa Pettisom,sve pet za tehniku i cistu borbu.Gledajuci ovo,mastao sam kako bi Adesanya mogao nesto slicno Jones Pico Jonesu duradi.Ali sumnjam da mu ovaj ne bi prvo brknuo u oko,kolenom u prepone i slicne preventivne metode.

Masvidalova telefonka mi je isto Utisak Nedelje.Verujem da Til jos mora da lezi u mraku i ne gleda u jake izvore svetlosti.

Link to comment
On 23.3.2019. at 21:48, Кристофер Лумумбо said:

kakav nokaut alkesandra ilica protiv ozbiljnog protivnika! :Hail:

svaka cast! bio je potpuno otpisan bre borbe. poljak je planiran za zvezdu KSW-a, doveli mu debitanta ilica da ga nahrane kad ono...

 

in other news, konor na tviteru objavio da ide u MMA penziju. verovatno opet jede govna da bi izvukao koji milion vise. 

Edited by Heaviside
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...