Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

pizdun, pobego od tj-a, treba ga isutirati van. bez zajebavanja, meni se svidjaju mogucnost trejdova jer ovako borci ostanu zarobljeni.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako nije  kada ga je bog postedio sigurne  kome  u vidu Jacare-a. Volkov bi pruzio bolji otpor u mecu za titulu u teskoj kategoriji od Lewisa.

Edited by Micko8
Link to comment

Mislim da bi bilo vreme da dovedu Minakova u UFC.On je XXL verzija Khabiba,doduse sa jacom desnicom.

Nisam znao da je Adesanya Kiwi po nacionalnosti.I da je Novozelandska skola kickboksa.

Link to comment

Prica se o mecu Conor vs Cowboy.E sad,ako to nije scenario za namestenu borbu,onda ne znam sta je.Cowboy hoce samo kes i tukao se sa vrlo polovicnim uspehom zadnjih godina.155 cut bez mandze mu ne ide,za170 nije dovoljno jak,a i pomator je.Dobio klinca.Sta bi mu h-falilo da uzme dodatnih pola milijuna i kupi si kucu,plus mu Dana ubaci jos par meceva nakon toga.

Link to comment

al ko bi to realno gledao?

leprikon vise nije prva zvezda, i ne verujem da ce ikad vise i biti, osim ako ne nokautira kebaba u prvoj, u nekom mogucem revansu, a pre toga zgazi bubasvabu.

i jedno i drugo je realno nerealno.

Link to comment

Kao sto rekoh,Cowboy kao Alvarez podmetne vugla na pola druge i malo zakoluta ocima..

Bubasvaba sa svojim ludackim obaranjima i gardom je poraz u najavi.O revansu sa Cevapom ni ne bih.Konor ako ne moze da napuni levicu i pogodi iz kontre,nema sta da trazi u 155.A sto bi mu bilo koji bolji borac pruzio mogucnost da napravi distancu za udarac kada moze da ga drzi u klincu i izbija mu kardio kroz  mix udaraca i drzanja?

Link to comment

Ovako dobije zajebanog Cowboya,hype machine Rogan &co pocinju da se dive kako je on to super izveo i eto nova tura nova avantura.Mozda GSP borba za titulu u 165 ili neki slican vasar?Sta znam.Gde ima volje i para,bice i nacina.Kao borba sa Floydom.

Link to comment
9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

mslim da su protiv ruskog medjeda najbolje namestili, pa onda lazna tuca na kraju, cirkus.

Hehhe,da.Khabib je imao malo rasola sa cveklom na zavojima ispod rukavice i zato je u stvari Conor bio onako plavkasto ruzicast kad ga je Khabib stegao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...