Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Hheeh,prefinjeni tehnicar Konor je dobio medjugradski poziv telefonkom.

Meni je ovo samo dokaz vise da je ujka Dana zavrsio posao sa Alvarezom da poturi glavu tamo gde treba.

Konor jedino da se vrati u pero,mada ga tamo ceka jos jedan muslimanski terorista iz Dagestana.

Link to comment
54 minutes ago, pasha said:

giphy.gif

 

Ovo je druga runda, mogao je ovde Habib da zavrsi. Nakon ovoga je bacio Konora, pozicionira se iznad njega i posle malo mucenja poceo da ga maklja u glavu ali je onda stao. U trecoj rundi se povratio Konor ali ga je onda Habib u 4 ugusio.

Mislim da Khabib nije hteo da se istrosi sa snagom.Konor je bas jako kljuse,i po meni se dobro branio u parteru.Uz gomilu prljavih poteza tipa drzanja za sorc,rukavice,nozni palcevi u ogradi,nelegalno udaranje kolenima.Kokosarske fore koje drugim borcima u zivotu ne bi bile dozvoljene.Ali izvukao je par polu gardova i jedino sto sam znao da ce poginuti kada Khabiba stavi u gard kao sto je uradio sa Mendesom.Khabib je prejak i tehnicar da bi ga Konor kontrolisao.Sto mislim da ce i Tony pokusati,malo uspesnije ali nedovoljno

Edited by askeladden
D
Link to comment

pri ulasku u ring kahib je delovao malo pogubljeno i nesto se stalno hvatao za nos, pa sam pomislio da je prehladjen. reko, jbt, dal ovog konora bas toliko sere u zivotu... kad ono medjutim 

Link to comment

sa jedne strane ovo je dobro za mma, jer ce valjda sad vise paznje posvecivati samim borbama a ne propratnom cirkusu. sa druge strane i ne valja, jer ce tek sad 99% borbi da se svede na cisto rvanje...

Link to comment
24 minutes ago, askeladden said:

Uz gomilu prljavih poteza tipa drzanja za sorc,rukavice,nozni palcevi u ogradi,nelegalno udaranje kolenima.Kokosarske fore koje drugim borcima u zivotu ne bi bile dozvoljene.

 

Bilo je i udaranja u potiljak, mada osim borbe sa Flojdom Konor do sad i nije pribegavao prljavim potezima, mislim da je prosto u pitanju očajničko ponašanje, kad vidiš da ne možeš ništa, nije da to ublažuje prestup, ali deluje kao da je ovo njegova prva MMA borba gde je i sam postao svestan da je protivnik koju klasu više od njega

Link to comment
17 minutes ago, ToniAdams said:

mislim da gresis u oba zakljucka, pogotovo u prvom

 

moguce da gresim i da se ne razumem previse u mma, al ne kapiram kako bi stvar mogla da se razvija u drugom pravcu... 

Link to comment

pa da, i to sve zbog nocasnje borbe.

vitaker, anderson silva, pa bisping, do sinoc konor, pa onda jds, pa bendo i  petis, pa svojevremeno machida, pa prvo zensko koje je sjebalo rondu, pa overim, sve rvaci.

i najbolji ikada, gsp.

 

uostalom, sta vam smeta rvanje? zove se sport mma.

 

Edited by ToniAdams
Link to comment

rvanje je usper, upisao bi dete na rvanje, ali pogeldaj ko drzi titule sada.

 

HW - dva rvaca psolednje dve titule

LHW - dva rvaca su najbolji

Welter - rvac

Light - rvac

Fly  - rvac

 

to ovako iz glave, ne mogu da se setim za ostale kategorije

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

znam, zato im se i do sad 80% svodilo na rvanje.al ovo nocas je bukvalno ceo svet gledao, ne znam dal ce neko vise uopste da se upusta u peglu kad je konor ovako slavno poginuo... gledam i ovde po mma treninzima, ljudi samo parter vezbaju, rukama ponekad nesto malo zaveslaju, i ecentualno probaju neko koleno da bace... 

 

i da se razumemo, meni je to kul. vise udaraca ce preci u discipline koje ja pratim. a rvanje, dzudo i bjj cenim kao vestine, mislim da su neuporedivo korisnije za samoodbranu od bilo koje vrste udaranja. izmedju ostalog i klinac mi trenira bjj. samo je za moj ukus to totalno negledljivo... 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...