Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

Mada nije ovo lose za gledanost samo problem je sto dolazi iz Rusije. To je mali problem za Habiba.

Ovo je bilo, onako, ponizavajuce za Amere da gledaju u SAD.

Tako da sledi kazna.

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

Meni je sve bilo prihvatljivo, do momenta kad je kabibova družina uletela u oktagon da bije konora. 

 

 

Da, to je baš jadno, i još sa leđa junački, ta dvojica treba, i verovatno hoće, završiti na sudu... ovo Habibovo nije ništa što već nije viđeno u UFC, Jon Jones DC, braća Dijaz, a Konora da i ne pominjemo, mislim daleko od toga da opravdavam Habiba, ostvario je najveću pobedu svoje karijere, na dominantan način i odmah je ukaljao, budala

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Al opet ne možeš samo njega da kriviš. Dejna je svako moguće sranje tolerisao samo da bi što bolje prodao. Ma šta tolerisao, kapiram da je većinu konorovih lajni sam napisao.

Edited by ToniAdams
Link to comment

To je tacno. Namerno su provocirali Habiba pominjuci cak njegovu porodicu a ovaj sa Kavkaza.

Nije pametno to raditi sa svima. Nisu iste kulturne matrice shvatanja.

Habib i njegovi ce biti kaznjeni ali ce on biti heroj u Rusiji. Kadirov ima da mu da milione $ ako treba.

Link to comment

Realno trebalo je jos Konor majku da mu jebe,pa da zavrsi sa cakijom u bubregu.

Khm,ovako je trebalo da se zavrsi mec sa Mendezom da je ovaj imao malo vise snage.Alvarez je dobio kes za dugo sanjani The Champ pizza place,i sad ga Khabib rutinski istambura.

Levica radi protiv 145,u 155 Conor je realno tu medju prvih 5.

Sada ce da ga proziva Kevin Lee,i svi moguci.

Najbolje da se penzionise

Al kada pomislim da su realno spekulisali borbu izmedju Mctapera i Woodleya..pa lol jebote.

 

Edited by askeladden
D
Link to comment

prvi je conor opalio po jednom od njih kada je taj hteo da preskoci ogradu i pomogne habibu. zato su druga dvojica uletela

 

odvratan je conor u svakom smislu

 

i pustena du sva trojica, conor nije hteo da podnosi tuzbu

Edited by mustang
Link to comment

 USA mediji jos mamuzaju mrtvu ragu umesanosti Rusije u izbore.Tako da me nista ne bi iznenadilo da Dana i komisija  naprave tesku svinjariju,a pucina to prihvati jer je ovaj muslimanski terorista,putinoljubac......,prazna mesta moze Eraser da dopuni.

Link to comment

U stvari je Konor prvi zapoceo u ringu sa udarcem ili pokusajem udarca kada se zajurio na ogradu kada je Habi skocio u publiku.

A navodno je skocio jer su ovi govorili svasta tokom meca.

 

AnotherBareHarborporpoise-size_restricte

Link to comment

giphy.gif

 

Ovo je druga runda, mogao je ovde Habib da zavrsi. Nakon ovoga je bacio Konora, pozicionira se iznad njega i posle malo mucenja poceo da ga maklja u glavu ali je onda stao. U trecoj rundi se povratio Konor ali ga je onda Habib u 4 ugusio.

Link to comment
2 hours ago, askeladden said:

 USA mediji jos mamuzaju mrtvu ragu umesanosti Rusije u izbore.Tako da me nista ne bi iznenadilo da Dana i komisija  naprave tesku svinjariju,a pucina to prihvati jer je ovaj muslimanski terorista,putinoljubac......,prazna mesta moze Eraser da dopuni.

Khabib je rekao na konferenciji da mu je ovaj iz Konorovog tima pominjao religiju pa je zato skocio na njega :laugh:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...