Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

hehe, ocekivao na osnovu cega?laznih zuba koje je bradati seljo ugradio da bi bio zajebaniji?jedva cekam da fedor dovati onog tvog geja lesnera.
Na osnovu toga sto Fedor uglavnom ne dobija nokautima i pretpostavke da je Arlovski vise nego dobro fizicki pripremljen. Znaci, samo sam ocekivao da ce biti malo vise napetosti i da ce duze potrajati (sto bi se i desilo da se ovaj nije navukao onim pokusajem high kicka ili cega vec). Inace, gresis sto mislis da ne podnosim Fedora ali me boli paja da ti sad bilo sta objasnjavam.Sto se drugog dela tice, ne znam da li je Lesnar gej a moj nije sigurno. Da sam ga zgotivio - jesam, i to je sve. Takodje jedva cekam da se njih dvojica dohvate, kakav god ishod bio.
Link to comment

jebaga, ozbiljno te pitam.ako znas, a sigurno znas, da je silvia dvaput tukao arlovskog, a fedor pojeo silviu za pola minuta, zasto si mislio da ce ovo trajati duze od runde?

Edited by ToniAdams
Link to comment

Dobro, mozda i nisam ocekivao da ce potrajati duze od runde ali bar da ce Fedor morati vise da se potrudi. Ovako je bio smor - Arlovski probao par puta nogom, Fedor se branio i jednom ga poklopio kako treba. Jebem li ga, dosadno.Sto se tice Vitora, on je kao u dobroj formi ali mi je bio mnogo mocniji iz vremena kad je bio nabildovan (a nista manje eksplozivan). Sad valjda ima 185 funti, sto mu ga valjda dodje <85kg...BGhoste, evo ti novi linak a na tom forumu imas jos tonu fajtova.

Link to comment

Au ala je Fjodor ostario... Bojim se da će ga neko skinuti kad-tad... :( Mislim da bi Frenk Mir mogao da mu bude zajeban protivnik. Lik je sa takvom nonšalancijom i sigurnošću iznabadao Minotaura da je to bilo zadivljujuće...što se tiče Belforta, ja mislim da je to jedan od najprecenjenijih boraca ikada! Čovek ima 2 (slovima: dve) velike pobede: protiv Vanderleja Silve (koji je tada bio na početku karijere) i Rendija Kotura. Ok, pobedio je i Ivela i Heringa, njih dvojica su ozbiljni protivnici. A tukli su ga redom: Kotur (2x), Sakuraba, Lidel, Overim (2x), Henderson...

Link to comment

kakav mech!!! izlizah you tube dok ga afflection nije bio skinuo pa ga opet neko uploadovao....fjodor je IT! kakva faca, vanzemaljac. predivno, predivno, predivno! imate na youtube o fjodoru serial ako vas interesuje, odakle je, kako vezba, ko su mu prijatelji itd... jako lepo uradjeno.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...